Flikker de hele bliksemse boel maar door het keukenraam - hc

50sinds 8 jul. '25, 19:21
Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 3,80
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2015
AuteurSjaak de Boer

Beschrijving

Flikker de hele bliksemse boel maar door het keukenraam - de bedenkers van Loesje zijn terug - Sjaak de Boer - Uitgeverij Aerial - De Ragebol 1e druk 2015 - hardcover 254 blz. en in prima staat.

De Ragebol: een initiatief gespecialiseerd in het opruimen van overbodige troep, verkrampt denken, overleefde verhoudingen en achterhaalde samenlevingsvormen.
Wetten & regels, haken & ogen, bankencrises & winstexplosies, droogkurkers & dienaren, plof-managers & betonbazen, reaguursites & voedingssupplementen, stortbuien & warmterecords, winkelketens & stoplichten, krimpcijfers & schuldbergen; weinig blijft gespaard bij de GOA (Grote Opruim Actie) van Sjaak.

Met humor, scherpte en verbeelding pakt de auteur door waar Naomi Klein (Time) aarzelt. Hij grijpt borstel plus bezem om het werk van Ewald Engelen (De Schaduwelite) af te maken en neemt Thomas Piketty (Het Kapitaal) serieus.

Uit het manifest:
Verstopte communicerende vaten.
Water stroomt van hoog naar laag. Geld stroomt van laag naar hoog. En wanneer bij velen de nood tot de lippen stijgt, pakken ze de boot om elders op aarde een poging te wagen zichzelf, vrouw, kinderen, familie plus verwanten en wellicht ook hun schaapjes op het droge te krijgen. Deze mensen noemen we economische vluchtelingen. En dat mag niet. Maar daar gaan we verandering in brengen. Het is maar dat u weet wat voor boek dit is.

verzendkosten voor koper - ophalen kan ook
Advertentienummer: m2287020028