A.D. Belinfante - Beginselen van het Nederlandse staatsrecht€ 35,00
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2021
AuteurSanne Blauw
Beschrijving
Ondertitel: Hoe cijfers ons leiden, verleiden en misleiden
Taal: Nederlands; Vlaams
Contributors: Andreas Jonkers
Of het nu je schoolrapport is of je salarisstrookje, de verkiezingsuitslagen of het aantal virusbesmettingen tijdens een pandemie – cijfers zijn overal en ze beïnvloeden hoe jouw leven eruitziet.
Maar het grootste misverstand over cijfers? Dat ze objectief zouden zijn.
Bedrijven misbruiken cijfers om hun product aan je te slijten, politici om lastige beslissingen te rechtvaardigen, wetenschappers om hun onderzoek kracht bij te zetten. En wij, cijferconsumenten, zijn ook niet onschuldig. We laten ons maar al te graag verleiden als de cijfers zeggen wat we willen geloven.
In Het bestverkochte boek ooit (met deze titel) ontcijfert journalist en econometrist Sanne Blauw de wereld van de getallen, zodat iedereen het juiste gebruik van cijfers kan onderscheiden van het misbruik. En zodat we ons kunnen afvragen: welke rol willen we dat cijfers spelen in ons leven?
Reacties:
‘Onmisbaar voor wie weleens cijfers tegenkomt − voor iedereen dus...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m230504700471sinds 29 aug. '25, 15:09
Populaire zoektermen
boeken gevraagdde rouwbrief sanne ter zeeboek der symbolensuper mario boekinkoop boekenboeken te koop gevraagdsinterklaas bestaat boekmijn boek met bijbelverhalenlijsters boekenwillewete boekenhoe en waarom boeklego harry potter een wereld vol magie boekhet dikke boek van onze bijzondere natuurhet dikke boek van alle bijzondere dierenscarva blazer in Jasjes, Kostuums en Pakkensesam 200 in Gezondheidsproducten en Wellnessadibreak in SportkledingJaguar xe diesel in Jaguarwitbier glazen in Biermerkendashboard audi a4 b5 in Dashboard en Schakelaarskorg mini in Synthesizersscootmobiel regenkleding in Regenkledingmountainbike fatbike in Fietsen | Mountainbikes en ATBwessel in Antiek | Vazen