Rutger Bregman - Gratis geld voor iedereen€ 7,50
Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2015
Auteur
Jessie Hartland
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 224
Contributors: Jan Bos; Karina Santen
Steve Jobs – Waanzinnig goed is de inspirerende biografie van de oprichter van Apple Computer: Steve Jobs.
Steve begon Apple Computer in de garage van zijn ouders. Jaren later werd dat het duurste beursbedrijf ter wereld. Hij bedacht de iPhone en de iPad, coole producten die we niet meer kunnen missen. Maar wist je dat hij ook aan de basis stond van bekroonde films als Toy Story en Finding Nemo? Hij was een techno-geek, een uitvinder en een kunstenaar en hij hield helemaal niet van regeltjes. Hij vertrouwde op zijn intuïtie en volgde zijn hart.
In deze boeiende biografie voor alle leeftijden lees je hoe Steve Jobs de wereld veranderde en wat hem maakte tot wat hij was: waanzinnig goed.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoofddorp
28x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 sep '25
Advertentienummer: m2307684775
Populaire zoektermen
boeken gevraagdinkoop boekenboeken te koop gevraagdlijsters boekenwillewete boekenoude sinterklaas boekenkameleon heeft goed nieuwsoekraiense boekenkwartjes boekenmolukse boekenboeken wagennt2 b1 boekenboeken stoelzeeuwse boekenrayonex in Gezondheidsproducten en Wellnessrien poortvliet in Beelden en Beeldjeslexus v8 in Lexusbandit in Automaten | Gokkasten en Fruitautomatendraadeind knipper in Autogereedschaplp klaas jan mulder in Vinyl | Klassiekquechua in Bergsport en Wandelenindustrie lockmachine in Naaimachines en Toebehorenkirschbaum in Hobby en Vrije tijdzomerbanden peugeot 207 in Banden en Velgen