Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2018
Auteur
Sander de Hosson
Beschrijving
Ondertitel: Ervaringen van een longarts
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 216
Ontroerende ode aan de zorg
Geneeskunde is soms genezen, vaak verlichten, altijd troosten. Longarts Sander de Hosson laat zien hoe deze eeuwenoude uitspraak nog altijd geldt. Hij behandelt patiënten met een ongeneeslijke ziekte, bij wie de laatste levensfase is aangebroken. Samen met een team van zorgverleners streeft hij naar de beste kwaliteit van leven en sterven voor de patiënt.
De Hosson vertelt openhartig wat hij denkt en voelt, hoe hij handelt bij vaak ingewikkelde ziektegeschiedenissen en hoe hij worstelt met de vraag die veel dokters hebben: waar ligt de grens van geneeskunde? Moet wel alles wat kan?
Slotcouplet biedt een unieke blik op een wereld vol dilemma’s, verdriet, compassie, liefde, écht contact en troost.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Wijchen
39x bekeken
0x bewaard
Sinds 9 nov '25
Advertentienummer: m2331891274
Populaire zoektermen
boeken gevraagdinkoop boekenboeken te koop gevraagdlijsters boekensander de hossonwillewete boekenoude sinterklaas boekenoekraiense boekenkwartjes boekenmolukse boekenboeken wagennt2 b1 boekenboeken stoelniet te breken sander aartsyamaha neos 4t in Scooters | Yamahanissan micra rood in Nissanclaire wilson in Keuken | Serviesyellow cab in Schoenenssb radio in Radio'ssneeuwkettingen passat in Sneeuwkettingenhong kong in Munten | Aziëhoofddorp in Vriezers en Diepvrieskistengebruikte overkappingen in Feestartikelen | Verhuurtv sound system in Home Cinema-sets