Choco en mayonaise 9789082088649 Ineke Van Lint
Kenmerken
Beschrijving
Titel: Choco en mayonaise
Auteur: Ineke Van Lint
ISBN: 9789082088649
Conditie: Beetje gebruikt
Opvoeden is een avontuur. Je weet niet wat je te wachten staat, maar je begon eraan met goede moed. Je zou het allemaal wel voor elkaar krijgen.
Maar waarom is opvoeden in de praktijk zo vermoeiend en moet je altijd zoveel keren hetzelfde herhalen? Doe je iets verkeerd misschien, vraag je je af. Of stond je toevallig op de eerste rij toen men de lastige kinderen uitdeelden?
Is er dan geen andere manier van opvoeden? Kan je opvoeden zonder je moe te maken?
Ineke Van Lint, zelf moeder van vier kinderen en kinderpsychologe, heeft al meer dan 30 jaren lang uitgebreid kunnen oefenen met opvoeden en zoeken naar en experimenteren met handige, creatieve manieren om zichzelf, haar vier kinderen en haar vele cliënten doorheen het opvoedingsavontuur te loodsen. Dit doet ze met overgave, plezier en voldoening.
De talrijke praktische voorbeelden, grappige anekdotes en concrete situaties, zo uit het leven gegrepen, zullen een bron van inspiratie zijn op het parcours dat jij, als opvoeder, doorspartelt tijdens het opvoeden van die kinderen die jou gegeven zijn.
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
- Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
- Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
- We checken alle boeken eigenhandig
- Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
- 30 dagen retourgarantie