Reint Jan Renes - Draaiboek gedragsverandering

€ 18,00
Verzenden
260sinds 6 feb. '25, 18:52
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2016
AuteurReint Jan Renes; Sander Hermsen

Beschrijving



Ondertitel: de psychologie van beinvloeding begrijpen en gebruiken

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 160


Er wordt van alles ingzet om het gedrag van mensen te veranderen: humor, celebrities, nudging en veel (te veel) informatie. Gedragsverandering is een actueel onderwerp: jongeren moeten minder drinken, autorijders voorzichtiger rijden, medewerkers stressvrijer werken. Bij de overheid, maar ook in het bedrijfsleven worden (reclame)campagnes, acties, (digitale) producten en online toepassingen ontworpen. Met wisselend succes.
Wetenschappers Sander Hermsen en Reint Jan Renes laten in een levendige mix van concrete voorbeelden en de nieuwste inzichten zien hoe gedragsbeïnvloeding echt werkt. Wat maakt wel en wat maakt niet een effectieve campagne, product of dienst?
Hun model, Persuasive by Design, is al in een groot aantal organisaties met succes toegepast. Dit boek is daardoor geschikt voor iedereen die wat te winnen heeft bij gezonder, veiliger, duurzamer of efficiënter gedrag.
Advertentienummer: m2232243441
Overige advertenties van Jurre Bouwhuis
Meer van Jurre Bouwhuis