Sandra Kooij - Hyper sapiens

Gereserveerd
Ophalen of Verzenden
170sinds 23 apr. '25, 16:24
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2015
AuteurSandra Kooij; Suzan Otten-Pablos

Beschrijving



Ondertitel: praktische gids voor mensen met ADHD

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 248

Over ADHD is veel te doen, maar wat is het nou eigenlijk?
Voor hypermensen is ADHD vaak geen licht probleem: het begint vroeg in de kindertijd, blijft bestaan gedurende de levensloop en wordt gecompliceerd door bijkomende stoornissen.
Hyper Sapiens is een positief en realistisch boek over ADHD en beantwoordt ontelbaar veel vragen waar je als persoon met ADHD tegenaan kunt lopen. Het boek is geschreven voor mensen die het hebben, voor degenen die bang zijn de diagnose te krijgen, en voor iedereen die iemand kent met de typische kenmerken en er weleens iets over wil lezen. Hyper Sapiens is op de huid geschreven, zo dicht mogelijk op de ervaring van mensen met ADHD. Daarnaast komt nieuws uit wetenschappelijk onderzoek aan de orde.
Sandra Kooij en Suzan Otten-Pablos zijn respectievelijk psychiater bij PsyQ Haaglanden, en maatschappelijk werker/ervaringsdeskundige. Ze zijn beiden zeer ervaren en gespecialiseerd in ADHD.
Advertentienummer: m2260635470