Morgan, Elisa; Doe maar gewoon

€ 3,00
Ophalen of Verzenden
30sinds 3 mei. '25, 21:38
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen

Beschrijving

Titel: Doe maar gewoon
Auteur: Elisa Morgan


Beschrijving:
Vrouwen geven echt om anderen. Echt waar. We geven om arme mensen, om onrechtvaardigheid, om wezen en om zieken. Maar ondanks dat drukken de taken van iedere dag op ons: werken, eten koken, kinderen opvoeden. We vragen ons af of we echt verschil kunnen maken in deze wereld. De nood lijkt zo groot en wat wij kunnen bijdragen lijkt zo klein. Dus doen we maar niets.

In Marcus 14 doet Maria van Bethanië iets schokkends: ze giet een kruikje dure parfum uit over Jezus' hoofd. Op het eerste gezicht lijkt dit pure verspilling te zijn. Maar Jezus zegt dat ze altijd herinnerd zal worden, omdat ze deed wat ze kon.

Maria deed wat ze kon. Wat zou er gebeuren als wij ook iets zouden doen? Gewoon zouden doen wat onze hand vindt om te doen? Ook al is het maar één ding. Dat ene ding kan het verschil kan maken in iemands leven.


Uitgave: 2010
Uitgeverij: Medema
Aantal pagina's: 131
Bindwijze: hardcover


Bijzonderheden staat van het boek:
– net exemplaar (geen ezelsoren, onderstrepingen etc.).

Verzenden:
– Brievenbuspakketje (DHL of Postnl)


Kijk ook eens bij mijn andere advertenties (theologie, psychologie en geschiedenis).
Eventuele verzendkosten zijn voor de koper.

Op zondag ontvangt u geen reactie van mij omdat ik dan een andere invulling van de dag heb.
Advertentienummer: m2264140864