Nina Janssens - Waar heb ik nou eigenlijk voor gestudeerd?€ 7,00
Kenmerken
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 64
Omdenken in communicatie is het zusje van de bestseller Omdenken, waarvan meer dan 650.000 exemplaren zijn verkocht. Dit prikkelende boekje vol grappige en ontregelende illustraties laat zien hoe je de techniek van het omdenken kunt inzetten in allerlei situaties: op het werk, binnen de familie, met kinderen en in liefdesrelaties.
Omdenken, vastdenken, contrasteren, patronen, accepteren, erkennen, spiegelen, rolverwisselen, respecteren, ontregelen en ja-zeggen: het komt allemaal aan bod.
Van dit boekje zijn inmiddels alweer ruim 200.000 exemplaren verkocht!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zwolle
47x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 aug '25
Advertentienummer: m2300933824
Populaire zoektermen
fundamenten van de psychologieklinische psychologie van der molenstatistiek voor de psychologiebasisboek psychologie rigterpsychologie brysbaertde psychologie van geldsociale psychologiehet palet van de psychologiepsychologie van de levensloopklinische psychologie diagnostiek en behandelingPsychologieminor toegepaste psychologiepositieve psychologiestatistiek voor de psychologie deel 3computerkast gebruikt in Kasten | Computermeubelstravel en co in Fietsendragersbromfietsplaatjes in Brommers | Toebehorenbuff columbia in Pluimveestihl ms 400 in Hand-tuingereedschapbmw kappen in Onderdelen | BMWnew world order in Taal | Engelspaardenbak playmobil in Speelgoed | Playmobilkoelkast verhuur in Horeca | Overigevalletjes 60 cm in Stoffering | Gordijnen en Lamellen