Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

adviezen & technieken om angst en besluiteloosheid om te buigen in kracht en actie

Wat houdt ons tegen om de persoon te zijn die we willen zijn, om de dingen te doen die we willen doen? Het antwoord - de basis van alle antwoorden - is angst. Angst om beslissingen te nemen, om auto te rijden, om een bekende op te bellen, maar ook angst om een relatie te beginnen of te beëindigen, om alleen te zijn, om oud te worden... Waaruit onze angst ook bestaat, het is een levensfeit waar niemand aan ontkomt. Angst kan echter ook verlammend werken en leiden tot gevoelens van onzekerheid, frustratie, besluiteloosheid, kwaadheid of hulpeloosheid. En dat is niet nodig! Psychologe Susan Jeffers leert ons de angstgevoelens die ons blokkeren te herkennen, te accepteren en er overheen te stappen. Met begrip en humor leert ze ons stap voor stap die angst weliswaar te voelen, maar tóch die dingen te doen die we eigenlijk willen doen. De adviezen en technieken die ze ons aanreikt zijn gebaseerd op de cursussen die ze geeft en die al duizenden mensen geholpen hebben op de weg naar een beter leven.

in nette staat, nergens aantekeningen

Ik woon vlak over de grens in Belgie, maar breng het pakketje naar Putte, Woensdrecht om het aan voordelig binnenlands tarief (NL) te verzenden: DHL afhaalpunt: 3,15 euro / levering aan huis: 3,65 euro

Betaling enkel via ouderwetse overschrijving naar rechtstreeks mijn IBAN, geen betaalverzoeken of tikkie, dat is zo dus zonder extra kosten voor beide partijen, ik kies nog steeds voor onderling vertrouwen in deze wereld!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Putte
59x bekeken
1x bewaard
Sinds 12 okt '25
Advertentienummer: m2321270217