Langs oude en nieuwe wegen - Herman Besselaar

60sinds 22 jun. '25, 22:26
€ 3,00
Verzenden
Verzenden voor € 4,20
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
TypeOverige typen
Jaar (oorspr.)1980

Beschrijving

Grote hardcover gebonden met stofomslag, uitgave 1980, 319 blz. boordevol kleuren- en zwart/wit foto's. Boek is in goede staat. Verzendkosten (4,20 euro) zijn voor de koper. [B8]

Ondertitel: Zwerven door Nederland en België.

Herman Besselaar neemt ons mee op een zwerftocht door Nederland en België. Hij voert ons naar heel verrassende en vaak onbekende bezienswaardigheden, waardoor dit boek een praktische gids kan zijn om zelf op pad te gaan. Maar het is ook een boek om rustig door te lezen en door te kijken. De schrijver verstaat de kunst om de sfeer van een gebied over te brengen; bovendien geeft hij veel culturele informatie over de plaatsen die hij bezoekt. We krijgen een indruk van wat er nog te zien is: landschappen langs grote en kleine rivieren, natuurgebieden, cultuurschatten in pracht en praal of weggedoken in het verborgene. De vele kleurenfoto's van Paul Pet vormen een apart prentenboek: nu eens het bechrevene verbeeldend, dan weer de sfeer van het landschap oproepend.

KIJK OOK EENS NAAR MIJN OVERIGE ADVERTENTIES

Verzending:
Verzending vindt plaats met DHL van dinsdag t/m zaterdag. Ik verzend ook naar België (DPD)

Betaling:
Betaling vindt plaats via bankoverschrijving. Heeft u liever een betaalverzoek via Marktplaats, geeft dit dan in uw bericht aan. 

Overig:
Het laatste half jaar verdwijnen veel e-mailberichten van Marktplaats in de map ‘ongewenste email’. Houd daarom deze map in de gaten of ga naar (uw) Berichten in uw Marktplaats account. Dit voorkomt vertraging in de afhandeling.
Advertentienummer: m2281856702