Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Gebied
Auteur
Ryzsard Kapuscinski

Beschrijving

Verzenden: 4,30 euro / Of 3,80 euro naar een ophaalpunt van DHL.

Geweldige bundel met verhalen van de meest bekende en best schrijvende Poolse verslaggever in de 20ste eeuw Ryzsard Kapuscinski (1932-2007). Hij bereist in dit boek half Afrika waarbij hij Ghana, Rwanda, Oeganda, Ethiopie, Eritrea, Zanzibar en meer plekken aan doet. Net als in het boek De Keizer (over het over de val van de Ethiopische keizer Haile Selassie)(Ook beschikbaar in de winkel van DrBen op marktplaats!), zijn epische Reizen met Herodotus (Ook beschikbaar in de winkel van DrBen op marktplaats!) en zijn boek over idi Amin van Oeganda vertelt hij in dit boek met liefde over zijn ervaringen met de gewone bevolking die hij tegenkwam en probeerde uit te horen als verslaggever voor de Poolse Staatskrant over het leven, politieke situaties en meer.
Een totale aanrader als reisboek en koopje!

Boek: Tweedehands in als nieuw staat. Geen slijtage aan de kaft. Geen namen, inscripties, vlekken of vouwen in het boek.
Format: 1/2 formaat pocket soft cover
Nederlandstalig, 306 bladzijden
Uitgegeven: Eerste uitgave was in het Pools in 1998. Dit is de Nederlandse vertaling. Uitgeverij De Arbeiderspers, Amsterdam. 2002.

Zoals altijd op te halen in Groningen. Eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Groningen
31x bekeken
0x bewaard
Sinds 8 feb '26
Advertentienummer: m2364722014