De eerste zwaluw 9789059362956 W. Maxwell

€ 19,55
Verzenden
50sinds 4 sep. '24, 16:22
Deel via
of

Kenmerken

AuteurW. Maxwell
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789059362956
Jaar (oorspr.)2010

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: De eerste zwaluw
Auteur: W. Maxwell
ISBN: 9789059362956
Conditie: Als nieuw

De achtjarige Bunny Morison is voortdurend bezig met het ontcijferen van de gesprekken en opmerkingen van de volwassenen om hem heen. De knikjes en stiltes, de zorgelijke lijnen rond de mond van zijn moeder, de proevende blik van zijn vader over diens bril. Waarom zwijgt iedereen angstvallig over de griepepidemie en de zwangerschap van zijn moeder?

William Maxwell tekent een ontroerend portret van een Amerikaans gezin, waarin een bijzondere vrouw de emotionele steunpilaar voor alles en iedereen moet zijn. De in 1937 voor het eerst gepubliceerde roman - een ode aan Maxwells te vroeg overleden moeder - laat zien welke verschrikkingen de verbeelding kan oproepen bij een kind, als de volwassenen liefdevol zwijgen over alles wat dreigend boven hun hoofden hangt. Het boek is een moderne klassieker, en verschijnt eindelijk ook in Nederlandse vertaling.

'Ik was nog behoorlijk jong toen ik me al bewust werd van de breekbaarheid van het menselijk geluk. Maar voor elke tekortkoming krijgen we altijd iets moois terug.' - William Maxwell

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505219339