Ik Elizabeth 9789022982204 Miles

€ 4,75
Verzenden
00sinds 4 sep. '24, 16:53
Deel via
of

Kenmerken

AuteurMiles
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789022982204
Jaar (oorspr.)1995

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Ik Elizabeth
Auteur: Miles
ISBN: 9789022982204
Conditie: Beetje gebruikt

"IK ELIZABETH" is een meeslepende historische roman geschreven door R. Miles, die de lezer meeneemt in het leven van een van de meest iconische monarchen uit de geschiedenis: koningin Elizabeth I van Engeland. Het verhaal is verteld vanuit het perspectief van Elizabeth zelf, waardoor de lezer een intieme blik krijgt op haar gedachten, gevoelens en de uitdagingen waarmee ze werd geconfronteerd tijdens haar bewind.

De roman begint met de vroege jaren van Elizabeth, waarin ze opgroeit in een tumultueuze tijd vol politieke intriges en persoonlijke tragedies. Haar relatie met haar vader, koning Hendrik VIII, en haar moeder, Anne Boleyn, speelt een cruciale rol in haar ontwikkeling en vormt de basis voor haar latere beslissingen als koningin.

R. Miles schildert een levendig beeld van het hofleven in de 16e eeuw, met zijn pracht en praal, maar ook de onderhuidse spanningen en de constante dreiging van verraad. Elizabeth's strijd om haar plaats op de troon en haar vastberadenheid om een sterke en onafhankelijke koningin te zijn, worden op een meeslepende manier weergegeven. De lezer wordt meegenomen door haar politieke manoeuvres, haar strategische huwelijken en de vele vijanden die ze moest overwinnen.

Een belangrijk thema in het boek is de zoektocht naar identiteit en de druk van de verwachtingen die op haar rusten als vrouw en monarch. Elizabeth's innerlijke strijd tussen haar persoonlijke verlangens en haar plicht aan het koninkrijk wordt op een aangrijpende manier belicht. De auteur weet de complexiteit van haar karakter prachtig te vangen, waardoor Elizabeth niet alleen een historische figuur is, maar ook een herkenbaar mens met twijfels en angsten.

"IK ELIZABETH" is niet alleen een biografie, maar ook een verhaal over liefde, verlies, macht en de veerkracht van de menselijke geest. R. Miles weet de lezer te boeien met zijn rijke proza en gedetailleerde beschrijvingen, waardoor het lijkt alsof je zelf aanwezig bent aan het hof van Elizabeth I. Dit boek is een must-read voor iedereen die geïnteresseerd is in geschiedenis, sterke vrouwelijke figuren en de intriges van de Tudor-periode.

Deze omschrijving is met behulp van AI gegenereerd.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505295890