Philip en de anderen 9789029536950 Cees Nooteboom

€ 14,15
Verzenden
00sinds 23 nov. '24, 09:32
Deel via
of

Kenmerken

AuteurCees Nooteboom
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789029536950
Jaar (oorspr.)2005

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Philip en de anderen
Auteur: Cees Nooteboom
ISBN: 9789029536950
Conditie: Echt gebruikt

In 1953 en 1954 trok de toen twintigjarige Nooteboom, ver voor de hippies, de provo's en de backpackers, liftend van de Noordkaap naar de Provence. De neerslag van die romantische reis was zijn eerste roman Philip en de anderen, die in 1955 verscheen. Het boek werd meteen een succes, en heeft nu, ruim vijfenveertig jaar later, nog niets aan kracht ingeboet.
Philip zwerft door heel Europa, op zoek naar een geheimzinnig Chinees meisje over wie hij gehoord heeft, als naar een soort heilige graal. Hij vindt en verliest haar, en aan het einde van de reis komt hij met lege handen thuis, zonder meisje, maar vele ervaringen rijker. Philip en de anderen, onbeschaamd romantisch in de vreugdeloze en dorre jaren vijftig, had een grote invloed op de jongeren van die dagen, en werd door de belangrijke critici uit die tijd met veel lof onthaald.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1507999961