Karen Swan - De Oostenrijkse verleidingBieden
Paula Stern - Corinnes toekomst
Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
380sinds 26 feb. '25, 18:02
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2021
AuteurPaula Stern
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 272
Contributors: Bonella van Beusekom
Aken, 1945. Als Eberhard Ahrensberg na de oorlog terugkeert naar zijn vaderland, ligt zijn leven in scherven. Zijn vader koos de kant van de nazi’s, wat resulteerde in een verloren thuis en verbroken familiebanden. In een poging zijn jonge gezin te onderhouden begint Eberhard koffie te smokkelen.
Aken, heden. Als erfgenaam van het beroemde koffieimperium Ahrensberg is Corinne dol op alles wat met koffie te maken heeft. Samen met haar broer runt ze het bedrijf, al brengt dat soms spanningen met zich mee. Als ze het dagboek van haar grootvader Eberhard vindt, besluit ze om zijn verleden verder uit te zoeken. Tijdens haar onderzoek naar de geschiedenis van het familiebedrijf ontdekt ze een bewogen verleden vol geluk, verraad en vechtlust. Lukt het haar om haar eigen pad te blijven volgen?
Advertentienummer: m2239794004
Populaire zoektermen
bouquet reeks in RomansRomans in Boekende zevende zus in Romansdoktersroman in Romansde zeven zussen deel 3 in Romanszeven zussen in Romanswitte raven pockets in Romanssanta montefiore in Romansde zeven zussen in Romanssanne van havelte in Romansgroot letter boeken in Romanslidy van de poel in Romansromannetjes in Romansfavoriet romansboekenweekgeschenk jan wolkersvidaxl tuinbanklego creator 5765philips fc870h noordam kunstschilderapple watch series 3 nikekeerkoppeling bukhgrote vaas delfts blauw in Antiek en Kunstkiel windeweer in Boekenwassen in Religie