John Galsworthy - De Forsyte sage

€ 3,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
150sinds 24 apr. '25, 11:46
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)1984
AuteurGalsworthy

Beschrijving

Taal: Nederlands; Vlaams
Bindwijze: Paperback
Aantal pagina's: 608
ISBN: 90-229-8175-4

De twee wereldberoemde boekdelen die samen De Forsyte-sage vormen, schetsen een authentiek beeld van de bekrompen Victoriaanse samenleving rond de eeuwwisseling, die werd gekenmerkt door traditie, dogmatiek en verstikkende fatsoensnormen.
Op intrigerende wijze verhaalt dit boek van het lief en leed van de Londense familie Forsyte. De starheid en de bekrompen opvattingen van dit geslacht binden de strijd aan met de tomeloze vrijheidsdrang van de nieuwe, jonge generatie, die zich wil ontdoen van het keurslijf der tradities. Zwartgalligheid, levenslust, behoudzucht en warme menselijkheid zijn beurtelings de drijfveer van alle handelingen.
De enige knoestige tak die door de gehele Forsyte-boom heen groeit, is de steenrijke Soames - de man die een mensenleven lang vergeefs hunkert naar een handvol geluk en die met al zijn geld niet in staat blijkt het ongrijpbare te kopen voor zijn dochter Fleur.

De Forsyte-sage is bewerkt tot een magistrale televisieserie, die kijkers maandenlang geboeid heeft weten te houden

Verzendkosten zijn voor de koper!

Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog meer leuke boeken!
Advertentienummer: m2260867135