6 prachtige boeken oa Santa Montefiore, Wiggs, Quinn, Eden

€ 20,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
291sinds 3 mei. '25, 10:32
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland

Beschrijving

Sharon Bolton -die zomer €7,50
Farina Eden - Het recept van dromen €5
Susan Wiggs - Alles tussen jou & mij €2,50
Santa Montefiore - De affaire €2,50
Joanna quinn - het walvistheater (verkocht)
Roos Boum - Valse Salie €2,50
Torey Hayden - Omnibus Jadie & Sheila (verkocht)
Santa Montefiore - Onder de ombu-boom €2,50

Allemaal voor €20 of los te koop voor de vraagprijs die erachter staat.

Sharon Bolton -die zomer.

Een oneindige, gouden zomer, zes tieners zien een prachtige toekomst tegemoet. Tot een roekeloos spel zodanig uit de hand loopt dat een vrouw en twee kinderen verongelukken. De achttienjarige Megan neemt alle schuld op zich, zodat haar vrienden hun dromen waar kunnen maken. De afspraak is dat zij elk van hen na haar vrijlating om een gunst mag vragen.

Pas twintig jaar later staat Megan weer buiten. En haar spel kan beginnen…

‘Boltons’ sfeerbeschrijvingen doen denken aan het beste Scandinavische thrillerwerk.’- Trouw


Farina Eden - Het recept van dromen

Ondertitel: Hanna heeft dromen, maar is er voor haar plaats in het familiebedrijf?

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 384

Contributors: Ed van Eeden

Het eerste deel in de meeslepende familiesaga rondom de vrouwen van de zeepmakerij, voor lezers van Corinna Bomann en Anne Jacobs.

Het jaar is 1865. Hanna maakt in de zeepziederij van haar vader al op jonge leeftijd kennis met de kneepjes van het zeep maken. Ze heeft talent en frisse ideeën, maar die worden door haar vader weggelachen. Als vrouw maakt ze geen enkele kans om serieus genomen te worden. Dat houdt haar echter niet tegen, en in het geheim ontwikkelt ze nieuwe recepten voor heerlijk geurende zeep.

Wat ze ook geheimhoudt is haar liefde voor Louis, de zoon van de dokter. Als hun relatie door allerlei intriges in gevaar komt en haar broer ernstig ziek wordt, komt haar hele bestaan op losse schroeven te staan. Maar Hanna besluit te vechten – voor haar liefde én voor haar droom ooit een eigen zeepmakerij te hebben.

Het recept van dromen is het eerste deel in de heerlijke nieuwe serie De vrouwen van de zeepmakerij...

Titel: Alles tussen jou & mij
Auteur: Susan Wiggs

Een dramatisch voorval brengt hen samen, maar liefde lijkt onmogelijk...

Caleb Stolz heeft¬ zijn broer op diens sterfbed beloofd dat hij zijn twee jonge kinderen zal grootbrengen. Dit betekent dat hij terug moet naar de kleine gesloten Amish-gemeenschap die hij jaren eerder heeft verlaten.
Het valt hem zwaar, maar toch is hij gelukkig op de boerderij met zijn neefje en nichtje. Tot het noodlot toeslaat en zijn neefje zwaargewond raakt. Caleb kan niet anders dan het kind naar het ziekenhuis in de stad brengen, waarmee hij zich de woede van de hele gemeenschap op de hals haalt. Hij staat er alleen voor, maar dan ontmoet hij Reese Powell, een toegewijde arts tot wie hij zich onmiddellijk aangetrokken voelt.

Reese worstelt met de hoge werkdruk in het ziekenhuis en de nog hogere verwachtingen van haar familie. Caleb zet haar hele leven op zijn kop, maar is liefde tussen mensen uit zulke verschillende werelden wel mogelijk?

Santa Montefiore - De affaire.

Tijdens een dinertje ontmoet succesvol kinderboekenschrijfster Angelica de charmante Jack, eigenaar van een wijngaard in Zuid-Afrika. Hun flirt groeit uit tot een affaire.

Joanna Quinn - Het walvis theater

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 544

Contributors: Valérie Janssen; Ineke van Bronswijk


Voor de fans van Kristin Hannah, Anthony Doerr en Elizabeth Jane Howard
In het interbellum groeien de drie Seagravekinderen – Cristabel, Florence en Digby – op aan de kust van Dorset. Hun jeugd speelt zich af in de decadente jaren na de Eerste Wereldoorlog, als het voortbestaan van de Engelse aristocratie op losse schroeven komt te staan. Verwaarloosd door hun ouders en geïsoleerd van de buitenwereld vertrouwen de drie vooral op elkaar en genieten ze van hun gezamenlijke avonturen. Als er op het nabijgelegen strand een walvis aanspoelt, vormt dit voor de kinderen een spannend spel. Met de botten van de walvis bouwen de drie een theater waarin ze al hun fantasieën kunnen uitleven. Dit theater wordt een baken van hoop en zal hen altijd herinneren aan hun zorgeloze kindertijd.
Naarmate de jaren vorderen, worden de Seagraves elk op hun eigen manier geconfronteerd met de grote veranderingen van de twintigste eeuw...

Roos Boum - Valse Salie

Ondertitel: kroniek van een verscheurde jeugd

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 319

Een moeder die vecht voor het leven van haar dochtertje en haar van arts naar arts sleept. Het lijkt zo vanzelfsprekend, m,aar soms is niets wat het lijkt. Warrom kunnen artsen maar geen afwijking vinden? Roos' moeder hield niet van haar dochter, maar van de aandacht die zij als moeder kreeg van het medisch personeel. In de autobiografische roman Valse salie blikt Roos Boum terug op een jeugd die verziekt werd door een moeder met het syndroom van M nchhausen by proxy.
Het is een heftig, schokkend en zeer persoonlijk verhaal dat ze vertelt zonder daarin dramatisch te zijn.

Een ontroerend verhaal waarbijje als toeschouwer soms met kromme tenen zit en zou willen ingrijpen.

Torey Hayden - Omnibus Jadie & Sheila

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 511

Contributors: A.S.J. Wieberdink-Westerweel; E.A. Swart-Herkenhoff

JADIE
Het meisje dat niet wilde praten
Jadie praat, lacht of huilt nooit. Er komt geen enkel geluid over haar lippen. De achtjarige Jadie zit opgesloten in een nachtmerrie van verdriet, angst en eenzaamheid. Torey Hayden geeft les aan een klasje met ernstig gedragsgestoorde kinderen. Met oneindig veel geduld en inlevingsvermogen probeert zij Jadie te helpen. En op een dag begint het meisje eindelijk te praten. Maar wat zij haar juffrouw dan vertelt gaat elk menselijk bevattingsvermogen te boven. Fantaseert Jadie of spreekt zij de waarheid?

SHEILA
Een meisje van veertien
Sheila wordt op vierjarige leeftijd door haar moeder in de steek gelaten en mishandeld door haar drugsverslaafde vader en zijn vrienden. Op haar veertiende is Sheila een wild en emotioneel zwaar gestoord meisje. Iedereen denkt dat zij voor altijd verloren is. Alleen Torey Hayden, haar juf, gelooft in haar. Alleen zij ziet de warmte en intelligentie achter het masker van woede en agressie...

Santa Montefiore - Onder de ombu-boom

Sofia Solanas is de dochter van de rijke Argentijnse paarden-fokker Paco Solanas en een Iers plattelandsmeisje, Anna Melody O’Dwyer. Met haar mengeling van Argentijns en Iers bloed is Sofia niet bepaald een dame. Haar wildheid en haar schoonheid maken haar zeer geliefd bij iedereen, behalve bij haar moeder. De levenslustige en vrolijke Sofia botst vaak met de diepgelovige Anna, die in alles de wil van God ziet.
Sofia is dol op paardrijden en heel bedreven in de edele polosport - een sport voor mannen. Zij speelt vaak met haar broers en neven. Santi, de zoon van Paco’s broer, vindt haar erg amusant. Haar ongetemdheid en haar plotselinge uitbarstingen maken haar heel anders dan andere meisjes. Tussen Sofia en Santi groeit meer dan vriendschap, en meer dan een familieband… Maar ze weten beiden dat, hoewel zij wellicht voor elkaar bestemd zijn, zij elkaar nooit zullen krijgen.

Taal: Nederlands; Vlaams
Advertentienummer: m2263870794