James MICHENER: De Karavaan (Roman over Afghanistan)

€ 12,50
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,30
80sinds 11 mei. '25, 17:54
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstAmerika
AuteurJames Michener

Beschrijving

Al mijn boeken en CD's hebben een VASTE PRIJS.
Op lagere biedingen wordt daarom niet gereageerd.

James MICHENER: De Karavaan

James Michener, auteur van monumentale romans als Het Verbond, Hawaii en Centennial, geldt als een van de grootste vertellers van deze eeuw. Beschreef hij in Het Verbond de geschiedenis van Zuid-Afrika, zo beschreef hij in De Karavaan Afghanistan zoals zich dat door de eeuwen heen ontwikkelde.

In 1946 is Mark Miller de jongste attaché op de Amerikaanse ambassade in Kaboel, waar hij wordt opgezadeld met ogenschijnlijk onbenullige karweitjes. Die blijken echter van steeds meer belang te worden als Amerikaanse mariniers uitgewezen moeten worden vanwege onzedelijk gedrag met gesluierde vrouwen. Bovendien moet Ellen Jaspar, een spoorloos verdwenen meisje van zeer goede huize uit Dorset, Pennsylvanië, opgespoord worden.
Miller doorkruist met een jeep de woestijn en belandt uiteindelijk in een karavaan waarmee hij maandenlang door onherbergzame gebieden trekt. In meer dan één opzicht verpandt hij zijn hart aan het mysterieuze Afghanistan.. .

De Karavaan is behalve een spannend en intrigrerend verhaal tevens een bespiegeling over het verschil in leven en instelling tussen het Westen en het nog voor velen onbekende Oosten.

Uitgeverij Van Holkema & Warendorf, 1963, 267 pag.
Uitstekende staat, niet gelezen.
Verzendkosten 4,30
VASTE prijs € 12,50
Advertentienummer: m2267166971