Boek: Klasgenoten, Emily Barr, Roman.

110sinds 9 jun. '25, 15:07
€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstEuropa overig
Auteur Emily Barr

Beschrijving

Boek: Klasgenoten van Emily Barr.
Paperback, 367 blz, Roman iets thriller achtig.

Bieden vanaf €5,-

KIJK GERUST OOK EENS BIJ MIJN ANDERE ADVERTENTIES.
Opsturen geen probleem, portokosten voor de koper, past door de brievenbus.
Weegt 407gr excl envelop.

Alle kleding (D-H-M-J) op MP zijn in zeer goede staat,
heb ook speelgoed - schoenen - huishoudelijke items - flippo`s - schoolspullen - boeken - stripboeken - damestassen - kerstspullen - paas items - carnaval items, te veel om op te noemen maar allemaal in zeer goede staat, geen rommel.

Een lang bewaard geheim zet het leven van vier oude schoolvriendinnen op zijn kop...
Susie, een succesvolle kunstenares die met haar geliefde in Zuid-Frankrijk woont, besluit in een opwelling een re nie te organiseren. Ze nodigt haar drie beste schoolvriendinnen uit om ze te imponeren met haar mooie huis, haar lekker foute vriend en haar zonnige bestaan. Tenminste, dat maakt ze zichzelf wijs. Ondertussen weet ze wel beter: deze reunie kan haar schijnbaar perfecte leven maken of breken.
Tijdens het lange weekend bij Susie kletsen de oude vriendinnen bij. Al snel wordt duidelijk dat de vier ondanks hun sterk uiteenlopende levens achtervolgd worden door het duistere geheim dat ze delen. Al jaren wachten ze op dit moment - het moment waarop ze de waarheid onder ogen moeten zien.

Emily Barr is de auteur van vijf succesvolle romans, waaronder Backpack, Bagage en Plan B. Ze woont met haar man en twee zoons in Zuid - Frankrijk.
Advertentienummer: m2277510494