Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
AuteurBelle de Jour

Beschrijving

De intieme avonturen van een call girl in Londen - Belle de Jour.

Omschrijving:
Zij escorteert topambtenaren naar dure diners en discussieert naakt met klanten over haar favoriete schrijvers: Belle de Jour is een high class hooker. Haar expliciete internetdagboek, met meer dan vijftienduizend bezoekers per dag, veroorzaakte een ware storm in literaire kringen en haar identiteit is nog steeds het onderwerp van koortsachtige speculatie. Onverbloemd vertelt de erudiete en belezen Belle over haar intieme ervaringen als prostituee in Londen. Ze beschrijft hoe het voelt om het voor geld te doen (en waarom ze dat beslist kan aanraden), waar de beste strings te koop zijn en hoe ze moet goochelen om haar privé-vrienden gescheiden te houden van haar professionele leven.
Soms schokkend, altijd eerlijk en vaak hilarisch meeslepend, gunt Belle de Jour ons als een eenentwintigste-eeuwse Moll Flanders een (bijna alles) onthullende blik achter de schermen van de high class sex trade en een uniek inzicht in het geheime leven van een intelligente jonge vrouw.

Hardcover met losse stofomslag.

Boek is 1x gelezen en dus in zeer goede staat.

Ophalen in Kockenen of verzenden. Verzenden voor rekening en risico koper. De verzendkosten zijn óf 4 euro naar een DHL servicepunt (in NL) óf 4.30 euro naar een (huis-)adres in NL.

Loc.pl.4.J.BBP.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
37x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 jun. '25
Advertentienummer: m2283134091