Kenmerken

Conditie
Gelezen

Beschrijving

De Kruidendokter geschreven door Arie van der Lugt

De barre avonturen van Willem van de Moosdijk
Willem van de Moosdijk staat tegen de jaren zestig van de vorige eeuw in Nederland en België bekend als ‘de Kruidendokter’.

Hij wordt op vrijdag de 13e in een populair tv-programma ten overstaan van miljoenen kijkers aan de kaak gesteld als oplichter en zwendelaar.

Hoe het mogelijk is dat Willem het met niet meer dan vier jaar lagere school tot wonderdokter en veelvoudig miljonair brengt wordt in dit boek opgetekend.

Willempie wordt geboren in 1926 in een arbeidersbuurt en klimt op via 12 ambachten en 13 ongelukken en veel avonturen tot een grote zwendelaar en het hoofd van een kruidenimperium, een miljoenenbedrijf van Willem van de Moosdijk, wonderdokter.


Gebonden boek 372 blz

Bieden vanaf 17,00 euro!

Verzenden is op eigen risico en de kosten van verzending zijn voor de koper. Heeft u al bij onze andere advertenties gekeken, combineren scheelt in verzendkosten. Wij verzenden niet buiten Nederland en afhalen is niet mogelijk B48

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dongen
51x bekeken
0x bewaard
Sinds 3 nov '25
Advertentienummer: m2329616382