De wereld in Getallen versie 5 Antwoorden Blok 6 groep 8 S p€ 8,75
letter dobbelstenen
€ 5,50
Verzenden
61sinds 16 apr. '24, 13:11
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
De set bevat 8 gele houten dobbelstenen (18 mm). De letters zijn zo gekozen, dat de meest gebruikte letters het meest voorkomen.
Belangrijke kenmerken:
Titel: letter dobbelstenen
ISBN:
Staat: Voorheen gebruikt. Product is professioneel gecontroleerd en beoordeeld.
Aantal stuks: 1 (tenzij anders aangegeven in producttitel)
Over ons:
Welkom bij Gebruikteschoolboeken.com, uw winkel voor gebruikte basisschoolboeken en meer! Wij bieden een uitgebreid assortiment aan schoolmaterialen, variërend van boeken tot werkschriften en leerkrachtmateriaal. Onze producten zijn van hoge kwaliteit, met slechts lichte gebruikssporen maar onbeschreven binnenkant. We controleren alle losbladige systemen vooraf en garanderen dat ze compleet zijn.
- 10+ jaar ervaring
- Voor scholen en particulieren
- 15.000+ artikelen op voorraad
- 97% positieve beoordelingen
Advertentienummer: a1500755120
Populaire zoektermen
Schoolboeken in Boekenexamenbundel vwo in Schoolboekenbinas 6e editie in Schoolboekenlyceo in Schoolboekenpluspunt in Schoolboekengeschiedenis werkplaats in Schoolboekenlyceo examenbundel in Schoolboekenlijsters boeken in Schoolboekenoude schoolboekengetal en ruimte vwo in Schoolboekentaal in blokjes in Schoolboekenmaarten in Schoolboekengetal en ruimte uitwerkingen in Schoolboekenstudieboeken in Schoolboekengereedschapskoffer aanbiedingintex 604g in Zwembad-toebehorenboucle jasjezadelzittrek super commutervingino joggingpakmercruiser 165zwaluw in Antiek en Kunstbmw f32 in Uitlaatsystemenktm sx 65 in KTM