Kenmerken

Conditie
Gelezen

Beschrijving

"De arsenalen van Isher en De wapensmeden verhalen de lotgevallen van de Wapenarsenalen, illegale instellingen in de verre toekomst, waar iedereen wapens kan kopen. Deze speciale wapens zijn uitsluitend bruikbaar voor zelfverdediging. Voor misdadige doeleinden lenen ze zich niet: dan schieten ze eenvoudig niet. In het Rijk van Isher zijn ze onmisbaar.", aldus de tekst van de eerste alinea op de achterzijde van het boek.

Het verhaal is geschreven door Van Vogt en in 1973 als boek uitgegeven door Meulenhoff Nederland NV. Het boek heeft een slappe kaft en telt 192 bladzijden.

Afmetingen: 11,2 x 17,4 x 1,5 cm

Het boek is gelezen wat vooral te zien is aan de vouwlijn in de rug en de beschadigde hoekpunten.

Het boek kan in Almere worden opgehaald maar opsturen is ook mogelijk. In het laatste geval zijn de verzendkosten voor de koper en bedragen € 4,35.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Almere
47x bekeken
0x bewaard
Sinds 20 apr '26
Advertentienummer: m2390780438