Op Karakter St. Willebrord * Biljarten en Wielrennen

€ 9,90
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,30
20sinds 19 mei. '25, 09:03
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
SoortOverige sporten
Jaar (oorspr.)2007
Auteur Heerkens & Schoonderwalt

Beschrijving

Wielrennen en biljarten

Het Westbrabantse dorp St. Willebrord kent een roemruchte geschiedenis, vanaf de dertiende eeuw tot de dag van vandaag. Het wielrennen in de twintigste eeuw was met die historie nauw verbonden. Wielrenners zetten St. Willebrord wereldwijd op de kaart en staan dan ook centraal in dit boek: Marinus Valentijn, Wout Wagtmans, Wim van Est en Rini Wagtmans. Stuk voor stuk wielrenners die de pijlers vormden van de ontwikkeling van de vele renners na hen. Een dorp dat naar wielrennen ruikt. Maar het ‘Lourdes van Brabant’ is ook het dorp van zangeres Corry Konings, van de wereldhit ‘De Vogeltjesdans’, van de biljarters Christ van der Smissen en Dick Jaspers en van de nu al legendarische pastoor Ad de Bok. Wat maakt St.Willebrord zo bijzonder en waar komt die dadendrang vandaan? Op Karakter schetst een uniek beeld van een dorp dat de bakermat is geweest van een zeer rijke wielerhistorie.

paperback, door Peter Heerkens en Frans van Schoonderwalt, uitgeverij Tirion Sport, 2007, 271 blz, met vele kleuren en zw/wit foto's.

in uitstekende (nieuw) staat
binding perfect, hoekjes perfect, geen naam vorige eigenaar, kado waardig

prijs excl. € 4.30 portokosten via DHL Parcel met track & trace
afhaal in Apeldoorn is uiteraard ook mogelijk

zie ook mijn andere advertenties oorlog & militair, sport, topografie, Scandinavische thrillers, SF, topografie, literatuur, religie, planten en dieren, fotografie, breien, haken, mode, tapijten, astrologie, esoterie, het bakkersvak, wielrennen, vechtsport, techniek, schaken en nog vele andere onderwerpen

Bij aankoop van meerdere boeken betaalt u nooit meer dan € 6.45 portokosten met track & trace
Advertentienummer: m2269685706