3 voetbal boeken Geen Genade Gekke Henkie Slag om de skybox

€ 12,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
50sinds 23 mei. '25, 16:29
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
SoortBalsport

Beschrijving

Geen Genade Andy van der Meijde - Thijs Slegers
Gekke Henkie - Henk Evenblij
Slag om de skyboxen - Tom Knipping

Prijs is voor de drie beken samen.

Geen genade Andy van der Meijde - Thijs Slegers
Boek is gelezen, zonder aantekeningen en zonder markeringen.
Ondanks een door trauma's gedomineerde jeugd in een Arnhemse volkswijk kon Andy van der Meijde (1979) bij Ajax uitgroeien tot de beste rechtsbuiten van zijn generatie. Met het bereiken van de Europese elite bij Internazionale in Milaan begon tevens zijn reis langs de toppen der waanzin. Hij ging miljoenen verdienen én uitgeven. Zijn naïeve inborst en hang naar spektakel maakten van zijn leven een symfonie met ontelbaar veel mooie, treurige, valse en bizarre noten. Op zijn dertigste raakte hij als speler van Everton ook nog verslaafd. Inmiddels is de zeventienvoudig international weer een gewone burger. Hij is gelukkig en heeft een bijzonder aangrijpend verhaal te vertellen. Nooit was een Nederlandse profvoetballer zo openhartig.


Gekke Henkie - Henk Evenblij
van Telstar tot de Telegraaf
Boek is gelezen, zonder aantekeningen en zonder markeringen.
`Sport is entertainment. En voor sportverslaggevers geldt hetzelfde. Daar moet je niet hoogdravend over doen. Je bent entertainer. Punt.
Henk Evenblij (1946) begon bij De Zaanlander, maar werd bekend als voetbaljournalist van De Telegraaf. Voor de krant van wakker Nederland coverde hij vijf WKs, zeven EKs en een slordige 350 Europacupwedstrijden.
Zelf speelde Evenblij zes jaar in de kantlijn van het betaalde voetbal, bij Telstar en ZFC.
In 2007, een jaar voor zijn vut, werd hij ziek. Nierkanker én suiker. Een operatie volgde, maar twee jaar later was ook zijn prostaat aan de beurt. Evenblij overwon de kanker beide keren.
Tussen 1978 en 2012 schreef de razende reporter, populair om zijn droge Zaanse humor en practical jokes, de boekjes t Profje, De Voetbalreiziger, Ajax, momentje,
Vanavond eten we dolfijn en Dood doet leven, nu gebundeld in Gekke Henkie. Het avontuurlijke leven van Henk Evenblij in een notendop, van Telstar tot
De Telegraaf.


Slag om de skyboxen - Tom Knipping
De grote voetbalroof
Boek is gelezen, naam voorin, zonder aantekeningen en zonder markeringen.
Er loopt een nieuw IJzeren Gordijn door het Europese voetbal. Een selecte groep mannen regeert. Het ene voetbalinstituut na het andere valt in handen van schimmige eigenaren. De stokoude clubs Vitesse en ADO werden al een speelbal van Russische en Chinese avonturiers. Machteloos kijken de sportbonden toe hoe de regie wordt overgenomen door steenrijke investeerders. Zij bezitten clubs en voetballers en spelen vanaf hun jachten een geheel eigen spel.

In Slag om de skyboxen reizen de VI-journalisten tussen privé-jets, gepantserde tanks en mega-jachten door de wondere wereld van het nieuwe voetbal. De auteurs doken met hun boekenserie Voetbal & maffia eerder in de geheimen achter matchfixing.
Advertentienummer: m2271197752