Kenmerken

Conditie
Nieuw
Soort
Lopen en Fietsen

Beschrijving

De Tour van A tot Z geschreven door Lénon de Kort, Jorgen Nicolai en Vincent Luyendijk Nieuw boek

Het beste medicijn om de Tourkoorts te verhogen.

De Tour de France is hét sportevenement in de zomer dat al meer dan honderd jaar bestand is tegen extreme hitte en regenbuien, tegen wespen- en zijderupsplagen, en tegen talloze dopingaffaires.

Na twee succesvolle edities van Het Grote Tourboek, vol met verhalen en hersenkrakers over die schiiiiiiiiitterende Tour de France, hebben Vincent Luyendijk en Hans-Jurgen Nicolaï ditmaal de krachten gebundeld met Léon de Kort.

Gedrieën hebben zij de rijke geschiedenis van de Tour de France gevat in een eenvoudige formule: het alfabet. Van A tot Z biedt slechts 26 stations, maar wie die reis al slingerend aflegt, maakt een avontuurlijke jungletocht door het mooiste fietscircus ter wereld.

De Tour van A tot Z biedt niet alleen prachtige anekdotes over alle hoogte- en dieptepunten en een overweldigende hoeveelheid weetjes, maar ook 312 quizvragen van verschillende niveaus. Een zeer aanstekelijk boek!

Nieuwe grote paperback met foto’s van Cor Vos 350 blz

Bieden vanaf 11,00 euro!

Verzenden is op eigen risico en de kosten van verzending zijn voor de koper. Heeft u al bij onze andere advertenties gekeken, combineren scheelt in verzendkosten. Wij verzenden niet buiten Nederland en afhalen is niet mogelijk BT2

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dongen
35x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 nov '25
Advertentienummer: m2332703526