Kenmerken

Conditie
Gelezen
Soort
Lopen en Fietsen
Jaar (oorspr.)
2001
Auteur
Dolf Jansen

Beschrijving

Een stopnaald in maillot - Dolf Jansen

Sportverhalen

Dolf Jansen is cabaretier (Lebbis & Jansen), columnist, schrijver, radiomaker (Spijkers met koppen, Leuk is anders) en hardloper.
2 uur, 30 minuten en 1 seconde kostte het hem de editie 2001 van de marathon van Rotterdam te lopen.
Naast zijn hectische bestaan in de wereld van radio, televisie en cabaretpodia, weet Dolf Jansen altijd tijd te vinden om te lezen en zijn favoriete sporten te volgen: voetbal, korfbal, bowling, schaken, wielrennen.
Hij is niet alleen een passief bewonderaar: hij schrijft er lenige en recordbrekende columns en verhalen over.
Natuurlijk blijven zijn mooiste, meest bevlogen woorden gereserveerd voor de moeder aller sporten: het lopen.
Zonder zijn dagelijkse looptraining is Dolf Jansen niet te genieten.
Met die dagelijkse kilometers in de benen is hij zoals u hem aantreft in dit boek: een sportieve en artistieke duizendpoot.

Uitgeverij Thomas Rap - 2001 - 174 pag - ( 210 gram )

In goede staat.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Emmen
7x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 jul '26
Advertentienummer: m2421353652