Eerste druk hardcover van Blake en Mortimer Het raadsel van Atlantis, Lombard collectie 37 uit 1957 door E. P. Jacobs, in zeer fraai conditie met lichte slijtage.
Catawiki is op zoek naar een Comic Expert - Benelux. Ga snel naar www.catawiki.nl/jobs en solliciteer direct.
1e druk - Blake en Mortimer - Het raadsel van Atlantis Lombard collectie 37
Met kuifjespunt heel mooie voor en achterkaft super lichte slijtage aan hoeken en randen boekblok in nieuwstaat
de rug is volledig, en heeft wat witte vlekjes , waarschijnlijk is dat door de lijm die versterft , want ook na het schutblad zou het boekblok wat loskomen aan de voor en achterkant
heel mooi album
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.