Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Aantal
Eén stripboek
Jaar (oorspr.)
2000
Auteur
Dick Matena

Beschrijving

Het Hanzevirus - Dick Matena

In Het Hanzevirus maken we kennis met twee kinderen, Max en Floor.
Op een dag worden zij door een onbekend virus de computer van hun ouders in getrokken.
Ze komen in de gevangenis van de Hanzestad Doesburg terecht, in de late Middeleeuwen.
Daar begint een spannend avontuur, waarin valsemunterij de hoofdrol speelt en dat hen op een tocht tangs de Nederlandse Hdnzesteden voert.

Tekenaar Dick Matena heeft het scenario van Jouke Nijman op zijn eigen, sfeervolle wijze weten te verbeelden.
Het Hanzevirus is een spannende avonturenstrip geworden, waarin ook veel valt op te steken over de Middeleeuwen en het Hanzeverbond.

recensie:

De kinderen Max en Floor komen via een vreemd virus terecht in een computer die plotseling als tijdmachine gaat fungeren.
Tot hun schrik belanden ze in middeleeuws Doesburg.
Het avontuur brengt hen in contact met valsemunters.
Via een tocht langs alle Nederlandse Hanzesteden komen ze uiteindelijk weer veilig terug in de 21ste eeuw.

Het spannende scenario is geschreven door een historisch medewerker van de RU Groningen.
Behalve een heerlijk avontuur komen onder andere de ruwe gebruiken van de rechtspraak en de geneeskunde aan de orde.

( met de museumkaarten )

Big Balloon Publishers - 2000 - 46 pag - ( 183 gram )
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Emmen
62x bekeken
0x bewaard
Sinds 3 dec '25
Advertentienummer: m2341014831