Verpleegjasje€ 10,00
A.J.H. Haak - De menselijke maat
€ 7,00
Verzenden
420sinds 19 jan. '25, 15:31
Kenmerken
Beschrijving
Ondertitel: een studie over de relatie tussen gebruiksmaten en menselijke afmetingen, bewegingen en handelingen
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 87
Bij het ontwerpen van gebouwen heeft men voortdurend te maken met maten die zijn afgeleid van de afmetingen van het menselijk lichaam. Wij vinden deze menselijke maten of veelvouden hiervan terug in de afmetingen van onderdelen van gebouwen, zoals trappen, deuren, keukens en voorwerpen die zijn bestemd voor het gebruik door mensen.
Om te voorkomen dat iedere ontwerper opnieuw deze maten zelf moeten opmeten is dit boekje. 'De menselijke maat', samengesteld. In deze uitgave worden niet alleen de maten op zich weergegeven, maar ook de relatie tussen de afmetingen en bewegingen van het menselijk lichaam en de maten van bouwkundige elementen in en om de woning. 'De menselijke maat' is op verschillende manieren bruikbaar. Ontwerpers ontlenen hieraan de optimale maten van ruimten die zijn gerelateerd aan ruimtelijke indelingen.
Gebruikers vinden hierin wellicht een antwoord op vragen over het hoe en waarom van gehanteerde maten.
Advertentienummer: m2225265293
Populaire zoektermen
tabellenboek in Techniekbouwkunde jellema in TechniekTechniek in Boekenradio bulletin in Techniekvademecum in Techniekautotechniek in Techniekbouwkunde in Techniekphilips in Techniekleerboek in Technieksterkteleer in Techniekvliegtuig in Techniekgeotechniek in Techniekmuiderkring in Techniekprisma in Techniekpoortenmand appelbarbiepop in Poppenstate of art tastraxxas latraxwindgenerator windmolenpaul mccartney we all stand together in Cd's en Dvd'speugeot boxer reservewielstempel bokscooterhelm zwart