Philips Best door Bert Tip 1e druk 2017.

€ 25,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
50sinds 24 apr. '25, 13:38
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2017
AuteurBert Tip

Beschrijving

Van verborgen parel tot kroonjuweel als aanvulling op de titel.
De merknaam Philips wordt wereldwijd geassocieerd met betekenisvolle innovaties die de wereld veranderd hebben. De Philips-campus in Best speelt hierin een belangrijke rol.
De geschiedenis van deze locatie, een centrum van medische innovatie, wordt door Philips-manager Bert Tip, sinds 1986 op vele plaatsen werkzaam bij het concern, beschreven en hij geeft in dit rijk geïllustreerde boek een boeiend relaas over ondernemerschap, innovatie, successen en tegenslagen maar bovenal over gepassioneerde mensen die het bedrijf groot gemaakt hebben. Het bevat naast openhartige interviews met vroegere directieleden ook verhalen van medewerkers op de werkvloer, waarvan sommigen nog steeds werkzaam zijn in Best.
en realistisch verhaal, niet alleen bestemd voor medewerkers en gepensioneerden, maar voor iedereen met interesse voor Philips.
Harde bewerkte kaften. Gebonden boek, 319 bladzijden.
Afmetingen: 27,5 x 24 x 3 cm.
Het boek is zo goed als nieuw. Er is niet in het boek geschreven.
Uitgeverij: Kimabo.
De Verzendkosten bedragen 5,45/6,45 euro en zijn voor de koper.
Advertentienummer: m2260909766