Hakan Östlundh - De duiker

Bieden
Verzenden
Verzenden voor € 4,20
410sinds 4 mar. '25, 11:29
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstScandinavië
AuteurHakan Östlundh

Beschrijving

Op het Zweedse eiland Gotland heerst een hittegolf. De vochtige warmte duurt tot eind september. Maar het is niet de extreme warmte die Jenny Lundgren 's nachts uit haar slaap houdt. Ze wordt geplaagd door duistere jeugdherinneringen. De angstaanjagende beelden die voortdurend in haar dromen terugkeren, dwingen haar uiteindelijk tot een dramatisch besluit: bij de politie doet ze aangifte van moord gepleegd door haar vader, zeventien jaar geleden.

Een week later doen twee jongetjes tijdens het snorkelen aan de noordkust van Gotland een macabere ontdekking. In een met water gevulde kalkgroeve drijft enkele meters onder de oppervlakte het levenloze lichaam van een duiker.

Deze twee gebeurtenissen zijn het begin van een reis terug in de tijd. Een reis die herinneringen tot leven wekt die nog veel huiveringwekkender zijn dan de beelden die Jenny uit haar slaap houden. En zelfs daarmee is dit grimmige verhaal niet ten einde. Dat nadert pas zijn hoogtepunt drie maanden later, als de eerste winterse sneeuwstorm over de Oostzee jaagt.

Paperback in prima staat. Het boek kan net niet door de brievenbus
Verzenden kan evt. opengevouwen door de brievenbus, verzendkosten zijn dan 4,20 euro.

Maar via een DHL afhaalpunt kan al voor 5,45 euro, en dat geldt dan voor een pakket tot 10 kg! (thuisbezorgd 6,45 euro)

Kijk dus ook eens bij mijn andere advertenties voor nog veel meer fictie voor volwassen.
Of neem eens een kijkje bij mijn andere accounts voor de non-fictie boeken, andere talen (engels, spaans etc) en heel veel kinderboeken.
Zoek op koopjeskoffer en je komt vanalles tegen.

de Koopjeskoffer
bezoekadres: van Hogendorpplein 36
Alleen op afspraak
Advertentienummer: m2241770281