R. Littell - Personages

€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
80sinds 28 mar. '25, 15:20
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2006
AuteurR. Littell

Beschrijving



Ondertitel: een thriller over misleiding

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 398

Contributors: J.J. de Wit

Wie is Martin Odum?
Martin Odum, voormalig CIA-agent, is priv tective. Hij wordt door Stella Kastner, een jonge Russische vrouw, ingehuurd om haar zwager te vinden, zodat haar orthodox-joodse zuster kan scheiden volgens de religieuze eisen.
Terwijl Odum Stella's zaak oplost, reist hij de wereld over, in de greep van dodelijk gevaar en ten prooi aan verwarring. Is hij wel echt Martin Odum? Of is hij Dante Pippen, een IRA-bommenexpert, overgelopen naar de CIA? Of Lincoln Dittmann, historicus en wapenhandelaar? Heel verschillende mannen, met eigen gewoonten en specifieke talenten en vaardigheden.
Lijdt Odum aan een meervoudige identiteitsstoornis, CIA-indoc-trinatie of gewone uitputting? Wie kan hij vertrouwen? Wat heeft Stella's zwager met zijn eigen verleden te maken? En waarom wil de CIA voorkomen dat hij de waarheid achterhaalt?
Neem me niet kwalijk. De CIA-mensen die ik tot nu toe heb behandeld werkten allemaal in Langley zelf...
Advertentienummer: m2250966003