Wilbur Smith- Dubbelboek

€ 4,00
Verzenden
Verzenden voor € 5,25
131sinds 27 apr. '25, 12:24
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen

Beschrijving

Dubbelboek geschreven door Wilbur Smith

Hierin zijn opgenomen:

Het heetst van de strijd
Winter 1935 – 1936. De legers van Italië dreigen het Ethiopische volk onder de voet te lopen.
Jake Barton, een mecanicien uit Texas, en de gelukzoeker Gareth Swales sluiten een winstgevende overeenkomst om het verzet van Ethiopië wapens te leveren.
Ze binden de strijd aan met de blokkade te land en ter zee om een stel oude pantserwagens naar het belegerde volk te brengen. Ook moeten ze Vicky, een jonge Amerikaanse journaliste, op sleeptouw nemen.
Jake, Gareth en Vicky worden door een golf van avontuur en gevaar meegesleurd naar een gewelddadige confrontatie in de bergen van Ethiopië.




De laatste trein
Belgisch Kongo, de jaren '60. Bruce Curry trekt met e en groep huurlingen door de Afrikaanse jungle om een belangrijk mijns tadje van rebellen te zuiveren.



Tijdens de tocht vindt Curry een Belgisch meisje dat haar beide ouders heeft verloren. Ondanks de dreigende sfeer en het overal loerende gevaar komt de groep stap voor stap dichter bij haar doel.



Tussen Curry en Germaine ontstaat een heftige romance, die verstoord wordt door een brute en wrede gebeurtenis. Curry zint op wraak...



Grote dikke paperback 692 blz,verkleurd




Bieden vanaf 4,00 euro !




Prijs is excl. verzendkosten. Kijk ook eens bij onze andere advertenties om de verzendkosten te drukken. Verzending alleen in Nederland. Wij zijn niet verantwoordelijk bij het zoekraken van en/of beschadigingen aan poststukken. Ophalen is niet mogelijk B19
Advertentienummer: m2261906841