Nicci French (4 stuks)

€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
50sinds 18 mei. '25, 18:24
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
HerkomstNederland

Beschrijving

Ik heb 4 titels van Nicci French te koop. €1,5 per stuk of alle vier voor €5,00

Verloren


Wat is er angstaanjagender dan dat je kind vermist wordt?
En dat niemand je gelooft...

De bewoonde wereld
Abbie Devereaux wacht in het donker. Ze is geblinddoekt en vastgebonden aan handen en voeten. Ze weet niet waar ze is en kan zich niet herinneren wat er is gebeurd. Ze hoort een stem in het donker. Een man die ze nooit ziet voert haar en praat tegen haar. Hij belooft haar in leven te houden, maar toch zal ze sterven, net zoals de anderen.

Ze probeert te overleven. Ze telt de seconden dat ze alleen is. Ze vertelt zichzelf verhalen, denkt terug aan gebeurtenissen uit haar verleden, maakt plannen, praat tegen haar gijzelnemer en neemt zich voor te ontsnappen. Terug naar het normale, alledaagse leven zonder zorgen, weg van angstige eenzaamheid en terug naar de bewoonde wereld.

Ze is een jonge vrouw met een sterke geest en een groot doorzettingsvermogen, maar kan zij overleven in een plaats waar angst tot krankzinnigheid leidt? En als zij weet te ontsnappen, wie zal haar geloven? Abbie kan zich niets herinneren van wie zij was en hoe haar leven eruitzag voordat ze verdween. Ze zal op zoek moeten naar haar verleden om de reden van haar gevangenschap te ontdekken en een nieuw leven op te bouwen.

Onderhuids
'Vrouwen. In de zomer bespied ik hen, ik ruik hen en ik hou hen in gedachten. Ze kijken naar hun spiegelbeeld in winkelruiten, terwijl ze hun buik intrekken en rechtop gaan staan, en ik kijk naar hen. Ik kijk hoe ze naar zichzelf kijken. Ik zie hen wanneer ze denken dat ze niet te zien zijn.'

Drie vrouwen krijgen een anonieme brief met daarin de aankondiging van hun dood. Enige overeenkomst tussen de drie lijkt er niet te zijn: ze wonen niet in dezelfde buurt, zijn niet even oud, mooi of rijk. Ze kennen elkaar niet eens. Deze gebeurtenis zet de wereld van Zoë, Jennifer en Nadia volledig op zijn kop. De politie, op zoek naar aanwijzigingen, keert het leven van de drie vrouwen binnenstebuiten. Zorgvuldig gekoesterde geheimen en diep weggestopte angsten worden openbaar, relaties komen in de knel of stranden. De afzender houdt de vrouwen dag en nacht in de gaten en wacht, zo blijkt uit de brieven die volgen, geduldig af tot het juiste ogenblik is aangebroken.

Onderhuids is het intrigerende verhaal over wat we het meest vrezen: dat je helemaal op jezelf bent aangewezen en niemand je meer kan beschermen. Onderhuids is ook het verhaal over bedreiging en begeerte, verraad en vertrouwen, de drang tot doden en de wil om te overleven. En over de kracht om terug te slaan.

Na Het geheugenspel, Het veilige huis en Bezeten van mij verrast het veelgeprezen schrijversduo Nicci Gerrard en Sean French opnieuw met een ingenieuze psychologische thriller.

'Heel spannend, maar er is meer: Nicci French kan ook nog echt schrijven. Veel beter dan John Grisham.' - Het Parool

Bezeten van mij werd in Vrij Nederland's Detective- en Thrillergids bekroond met het maximum van vijf sterren: 'Nicci French roept een bijzondere spanning op door de intense beschrijving van een obsessieve liefde.'

Het geheugenspel
Op een koude herfstmorgen wordt in de tuin van een landhuis in Shropshire, Engeland, het lichaam opgegraven van een zestienjarig meisje. Het stoffelijk overschot is dat van Natalie Martello, die in de zomer van 1969 spoorloos verdween en al meer dan vijfentwintig jaar wordt vermist. De vondst betekent voor de familie een einde aan vage dromen en sluimerende hoop, maar brengt tegelijkertijd een gruwelijke, lang verborgen misdaad aan het licht. Natalie blijkt te zijn vermoord. Maar wie zou dit mooie en briljante meisje hebben omgebracht? En hoe heeft die onvoorstelbare misdaad zich voltrokken?Alle vier bij elkaar zal een pakket worden. Los van elkaar kan ik wel verzenden als brievenbuspakje, behalve Onderhuids. Die is te dik
Advertentienummer: m2269557306