Tony Schumacher - Tijden van duisternis

Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,20
80sinds 25 mei. '25, 11:25
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
AuteurTony Schumacher

Beschrijving

Londen 1946. De nazi's hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groot-Brittannië. John Rossett, een gedecoreerde Britse Tweede Wereldoorlog-held, werkt nu voor de SS bij het Bureau voor Joodse Zaken. Johns vrouw en zoon zijn omgekomen door een bom van het Britse verzet en sindsdien leidt hij een verbitterd leven, totdat een oude vriend hem vraagt zijn kleinzoon te beschermen.

Deze jongen, Jacob, is Joods en houdt zich schuil in een verlaten gebouw. Rossett staat voor een belangrijke keuze: als hij doet wat hem wordt opgedragen, moet hij Jacob laten deporteren, maar iets in de jongen weerhoudt hem ervan zijn instructies uit te voeren. Hij kiest ervoor Jacob te helpen met ontsnappen – en al gauw raken ze samen verstrikt in een bloedstollende klopjacht.

Grote paperback in prima staat
Verzenden kan evt. opengevouwen door de brievenbus, verzendkosten zijn dan 4,20 euro.

Maar via een DHL afhaalpunt kan al voor 5,45 euro, en dat geldt dan voor een pakket tot 10 kg! (thuisbezorgd 6,45 euro)

Kijk dus ook eens bij mijn andere advertenties voor nog veel meer fictie voor volwassen.
Of neem eens een kijkje bij mijn andere accounts voor de non-fictie boeken, andere talen (engels, spaans etc) en heel veel kinderboeken.
Zoek op koopjeskoffer en je komt vanalles tegen.

de Koopjeskoffer
bezoekadres: van Hogendorpplein 36
Alleen op afspraak
Advertentienummer: m2271777848