Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2018
Auteur
M.J. Arlidge

Beschrijving

M.J. Arlidge - Schuitje varen. (2018)

Speelt zich af in de tijd net voor Iene miene mutte.

Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit.

De achttienjarige Helen Grace, net nieuw bij de politie, arriveert als eerste op de plek waar een dodelijk ongeluk heeft plaatsgevonden. Haar collega’s zijn ervan overtuigd dat de dood van de jonge man een tragisch ongeluk was. Maar Helen is daar niet zo zeker van.

Wie is hun mysterieuze slachtoffer? Waarom zou hij zijn leven riskeren door over een drukke weg te rennen? Waar rende hij voor weg? Een duister geheim is verborgen tussen de stille velden van Hampshire, een geheim dat Helen vastbesloten is te ontrafelen.

Snelheid, gruwel en een fijne plot. - Thrillzone -

M.J. ARLIDGE schrijft al jaren scenario’s voor verschillende Britse crimeseries. Iene miene mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Met twaalf boeken over de intrigerende inspecteur Helen Grace heeft hij inmiddels de wereld veroverd.


  • Spannend
  • Meeslepend
  • Goede inleiding op de Helen Grace serie
  • Vlotte schrijfstijl
  • Bindwijze: Paperback
  • Oorspronkelijke release: 2018
  • Aantal pagina's: 128 pagina's
  • Hoofdauteur: M.J. ARLIDGE
  • Hoofduitgeverij: Boekerij.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zutphen
10x bekeken
2x bewaard
Sinds 31 aug. '26
Advertentienummer: m2437562898