Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Muziek, Film of Tv
Jaar (oorspr.)
2009

Beschrijving

OOR magazine, het 3e van 2009. Het magazine is als nieuw. Ik bied veel muziekmagazines aan op Marktplaats en vooral veel van OOR, waaronder de dubbele zomer- en eindejaarsedities, maar ook de speciale edties die elk lustrum worden uitgebracht. Een klein deel van mijn aanbod op Marktplaats is aan deze advertentie toegevoegd. Het varieert van nieuwe exemplaren tot die enige decennia terug in de tijd gaan. Allemaal orgineel.

In deze heel fraaie editie, met een stemmige zwart/wit foto van U2 op de cover vanwege de de release van hun album NO LINE ON THE HORIZON wat wederom een mooie aanvulling op hun oeuvre is en zo nu gebleken is de laatste release die er echt toe doet en dat is altijd een ietwat pijnlijke constatering vanwege het gegeven dat je met deze band vergroeit bent en het van grote invloed is geweest in een lange periode toen men artiestiek onontkoombaar was. Daarnaast interviews en items met PJ HARVEY, BLOF, DE STAAT, CANDI STATON, CHRIS CORNELL. Daarbovenop veel recensies van nieuw materiaal van onder andere THE PRODIGY, PETE DOHERTY, BONNIE "PRINCE' BILLY, JIMI HENDRIX BEASTIE BOYS en van materiaal uit het verleden dat opnieuw wordt uitgebracht op cd en de gebruikelijke aandacht voor andere culturele uitingen.

Als u vragen heeft over een magazine, of op zoek bent naar iets specifieks of speciaals over een artiest of band dan kunt u mij bereiken door een bericht te sturen. Mogelijk dat ik u verder kan helpen. Het bericht wordt altijd beantwoord.

Bij afname van meer (duurdere) exemplaren kan er over quantumkorting worden gesproken, en hoe meer er afgenomen wordt des te makkelijker het wordt om korting overeen te komen, des te leuker het gesprek ook. Kijk ook naar al mijn andere advertenties en voeg mij toe als favoriete verkoper zodat u helemaal niets mist
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sneek
34x bekeken
1x bewaard
Sinds 29 sep '25
Advertentienummer: m2316815884