Speeksel en mondgezondheid (A. van Nieuw Amerongen)
Kenmerken
Beschrijving
Speeksel en mondgezondheid (A. van Nieuw Amerongen)
Praktiserende tandartsen komen dagelijks met speeksel in aanraking. Toch heeft een groot deel van hen weinig kennis van de vele eigenschappen van deze mondvloeistof. Dat is overigens niet verwonderlijk omdat veel inzichten pas de laatste jaren bekend zijn geworden.
Dit leerboek, dat gebaseerd is op literatuurstudie en experimenteel onderzoek, biedt studenten tandheelkunde, tandartsen, tandheelkundige specialisten en mondhygiënisten alle theoretische en praktische aspecten van speeksel en speekselklieren. Bovendien wordt aandacht geschonken aan de nieuwste inzichten op het gebied van speekseldiagnostiek, zoals bijvoorbeeld bij gebitserosie, tandcariës en hiv/aids.
Het boek is niet alleen een studieboek voor de opleidingen tandheelkunde en mondhygiëne, maar is ook een naslagwerk voor tandartsen en medici met veel praktische richtlijnen voor de behandeling van patiënten met speekselklachten.
Gebonden, 303 pag., geïllustreerd, register
Uitg. VU, 1994
ISBN 9789053832899/9053832890
· Alleen verzenden, niet ophalen
· Op biedingen die te laag zijn wordt niet gereageerd
· Op biedingen die acceptabel zijn wordt snel gereageerd
· Boeken worden na ontvangst van betaling meteen verstuurd