Kenmerken

Auteur
Arnout Hauben ; Steven Crombez
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789462347489
Jaar (oorspr.)
2025

Beschrijving

Boekverkopers sinds 1892. Ophalen in de winkel of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m za voor 15.00 uur.

Boekgegevens
  • Titel: Interview met de geschiedenis: Hoog bezoek
  • Auteur: Arnout Hauben ; Steven Crombez
  • Jaar: 2025
  • ISBN: 9789462347489
  • Bindwijze: Paperback
  • Staat: Zo goed als nieuw
Omschrijving
Reporter en meesterverteller Arnout Hauben duikt opnieuw in onze geschiedenis. Deze keer interviewt hij bijzondere figuren wiens bezoek aan de Lage Landen een grote indruk heeft nagelaten. In Interview met de geschiedenis spreekt hij Albert Einstein tijdens zijn verblijf in De Haan, op de vlucht voor het opkomende antisemitisme. Of reist hij mee met Napoleon op weg naar de dramatische slag bij Waterloo. Maar ook Marie Curie, Peter De Grote, Marlène Dietrich en Vincent van Gogh krijgt Arnout exclusief te spreken. In dit boek bij de gelijknamige tv-reeks krijg je nog meer historische achtergrondinformatie, aangevuld met unieke getuigenissen.Arnout Hauben is televisiemaker en medeoprichter van het productiehuis De chinezen. Hij werkte onder meer mee aan Man bijt hond, Weg naar Compostela, Rond de Noordzee, Dwars door de Middellandse Zee, Dwars door België en Dwars door de Lage Landen en Interview met de geschiedenis: het koningshuis. Hij maakte ook de alom bejubelde en bekroonde vierdelige reeks Ten oorlog, over de Eerste en de Tweede Wereldoorlog. Steven Crombez is televisie- en documentairemaker. Hij werkte onder meer mee aan Man bijt hond, De mol, 0032, De noodcentrale, Terug naar Rwanda, Koolputters, Metissen van België en Wij zijn Europa. Van zijn hand verscheen de roman Machteloos en samen met Arnout schreef hij ook het boek Weg naar Compostela. Zijn televisiewerk werd bekroond met twee Prix Europa Iris, een Ensor, de Ha! van Humo en de erkenning als Meesterverteller in Nederland.

Direct afhalen?
Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze winkels in Assen, Drachten, Groningen (A-kerkhof) of Leeuwarden. Dan kun je ook lekker snuffelen in onze ruime tweedehands afdelingen – elke dag komen er nieuwe titels bij. Niet tweedehands beschikbaar? Grote kans dat het boek nieuw in een van onze tien winkels ligt. Kom gerust langs! 

Of liever thuisbezorgd?
Tweedehands boeken besteld van maandag t/m zaterdag voor 15.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website. 

Garantie
Alle tweedehands boeken zijn zorgvuldig door onze inkopers gecontroleerd en eventuele gebreken staan omschreven op de website. Wij staan voor kwaliteit en daarom beloven wij bij tweedehands boeken graag: gratis retourneren binnen 30 dagen.

Zelf je boeken verkopen
Zit je boekenkast vol of ga je verhuizen en kun je niet al je boeken meenemen? Verkoop je gelezen boeken bij Van der Velde Boeken. Zo gun je jouw boeken een tweede leven zonder dat je er zelf veel werk van hebt!

Waarom boeken verkopen aan Van der Velde Boeken:
  • Geen gedoe: je verkoopt je collectie boeken in één keer aan ons zonder het gedoe van online advertenties en ritjes naar het pakketpunt.
  • Duurzaam: je gunt jouw gelezen boeken een tweede leven.
  • Directe uitbetaling: je ontvangt direct geld voor de boeken die je aan ons verkoopt.

Contact
Neem gerust contact met ons op via de website. Voor meer informatie, kijk op vanderveldeboeken.nl/tweedehands
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
10x bekeken
1x bewaard
Sinds 29 nov '25
Advertentienummer: a1520531076