M. van Veen - In de ban van eten

130sinds 4 jul. '25, 14:37
€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via DHL vanaf € 3,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2010
AuteurM. van Veen

Beschrijving

Ondertitel: de betekenis van hypnotherapie in de behandeling van eetstoornissen

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 145

Op vrijdag 3 september 2010 was Marga van Veen te beluisteren in het programma 'West weet het' op Radio West tussen 13:00 en 14:00 uur. Debby Roukens interviewde haar in dit serviceprogramma over de mogelijke behandeling van eetstoornissen met behulp van hypnose. Klik hier voor de uitzending.

"De behandeling die in dit boek wordt beschreven, zou ik aan een patiënt durven aanbevelen en dat kan ik van veel bekende behandelingen niet zeggen"
René Sieders, oprichter van Stichting Anorexia en Boulimia Nervosa

Over het boek: Anorexia nervosa, boulimia nervosa en de eetbuistoornis. Welke rol kan hypnotherapie vervullen in de behandeling ervan? In deze publicatie onderzoekt Marga van Veen de methoden en technieken van hypnotherapie en beschrijft de resultaten aan de hand van een aantal patiënten in haar praktijk.

Dit boek werd feestelijk gepresenteerd op donderdagmiddag in Theepaviljoen De Horsten te Wassenaar (www...
Advertentienummer: m2285461021