1 Communicatie in het perspectief van herstel€ 18,00
Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Sociale wetenschap
Jaar (oorspr.)
2016
Auteur
Reint Jan Renes; Sander Hermsen
Beschrijving
Ondertitel: de psychologie van beinvloeding begrijpen en gebruiken
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 160
Er wordt van alles ingzet om het gedrag van mensen te veranderen: humor, celebrities, nudging en veel (te veel) informatie. Gedragsverandering is een actueel onderwerp: jongeren moeten minder drinken, autorijders voorzichtiger rijden, medewerkers stressvrijer werken. Bij de overheid, maar ook in het bedrijfsleven worden (reclame)campagnes, acties, (digitale) producten en online toepassingen ontworpen. Met wisselend succes.
Wetenschappers Sander Hermsen en Reint Jan Renes laten in een levendige mix van concrete voorbeelden en de nieuwste inzichten zien hoe gedragsbeïnvloeding echt werkt. Wat maakt wel en wat maakt niet een effectieve campagne, product of dienst?
Hun model, Persuasive by Design, is al in een groot aantal organisaties met succes toegepast. Dit boek is daardoor geschikt voor iedereen die wat te winnen heeft bij gezonder, veiliger, duurzamer of efficiënter gedrag.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Doesburg
11x bekeken
0x bewaard
Sinds 14 sep '25
Advertentienummer: m2311110346
Populaire zoektermen
gert jan veenstraschrijven voor de wetenschapwereld der wetenschapgezondheidsvoorlichting en gedragsveranderingwetenschap van de zieljan bijkerwetenschap van de zielhet avontuur van mens en wetenschapwetenschap de grote ontdekkingenwereld der wetenschapteleac wetenschapjan kuiperwetenschap in beeldgedragsverandering4x100 14 inch in Banden en Velgenmedisana ah 665 in Luchtbehandelingsapparatuurbuitenland vwo 4 in Schoolboekenwl in Motoren | Harley-Davidsonstuntstep zwolle in Stepsmonza in Vaste telefoons | Niet Draadloosliatorp tv in Kasten | Televisiemeubelsrood leren bank leolux in Banken | Bankstellentwister edge in Skeelerssaab 9 3 hondenrek in Hondenrekken