Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Sociale wetenschap
Jaar (oorspr.)
2011
Auteur
Eldon Braun; Ronald D. Davis
Beschrijving
Ondertitel: waarom zelfs heel slimme mensen niet kunnen lezen... en hoe ze het kunnen leren
Taal: Nederlands; Vlaams
Contributors: Bert Neele; Mia Sutter; Dick van Ouwerkerk
De gave van dyslexie is een baanbrekende methode om dyslectische volwassen en kinderen te leren lezen. Deze methode is ontwikkeld door Ron Davis, die inmiddels vele tienduizenden mensen heeft geholpen om 'gewoon' te kunnen lezen, schrijven en studeren. Daarmee veroorzaakte hij een doorbraak in de behandeling van dyslectici en dyslexie in het algemeen.
Het dyslexie-syndroom kent een groot aantal variaties in symptomen. Om die reden geven experts een groot aantal verschillende definities. De meesten herkennen kenmerken als letter voor letter lezen en spellen, schrijfvertragingen en het omdraaien van lettertekens. Andere symptomen zijn tijd- en plaatsverwarring, ongeorganiseerdheid en begripsproblemen.
Deze nieuwe editie is geheel herzien en aangevuld met nieuwe gegevens over de Davis-procedures en de Symbol Mastery-methode. De gave van dyslexie wordt gebruikt door diverse onderwijsinstellingen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Ravenstein
51x bekeken
2x bewaard
Sinds 13 nov '25
Advertentienummer: m2333723884
Populaire zoektermen
schrijven voor de wetenschapwereld der wetenschapdanielle braunwetenschap van de zielwetenschap van de zielhet avontuur van mens en wetenschapwetenschap de grote ontdekkingenwereld der wetenschapteleac wetenschapwetenschap in beeldforensische wetenschapde vrolijke wetenschaphet avontuur van mens en wetenschapWetenschapmarmer dorpel in Plinten en Afwerkingcitizen promaster aqualand in Horloges | Herenrange rover classic in Land Roverdora aankleedspel in Speelgoed | Educatief en Creatiefiflash in Fotografie | Flitsersjordan 42.5 in Schoenenharddraverij in Kinderboeken | Jeugd | 13 jaar en ouderopel corsa gsi in Besturingphoto frame in Fotografie | Digitale fotolijstenwezep in Verwarming en Radiatoren