Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Sociale wetenschap
Jaar (oorspr.)
2012
Auteur
Erik Moonen
Beschrijving
Ondertitel: hoe elk kind een vlotte lezer wordt
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 356
Elk kind kan een vlotte lezer worden. Dyslexie is namelijk geen erfelijke taalontwikkelingsstoornis, maar het gevolg van slechte onderwijsmethoden.
Dwaalspoor dyslexie laat zien welke ogenschijnlijk kleine, maar in werkelijkheid kapitale fouten er worden gemaakt en stelt een alternatief voor: de alfabetcode-aanpak. Die is gebaseerd op Amerikaans onderzoek, werd in nauwe samenwerking met de Nederlandse Stichting Schriftontwikkeling uitgewerkt en heeft inmiddels bewezen zowel makkelijk hanteerbaar als dyslexieveilig te zijn.
Dwaalspoor dyslexie is geen boek boordevol nuttige tips, maar een heldere handleiding die je toont hoe je elk kind goed leert lezen en schrijven. Of dat kind al leesonderwijs gekregen heeft of niet; of je onderwijzer, remedial teacher, hulpverlener of ouder bent, je kunt het.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Castricum
35x bekeken
0x bewaard
Sinds 21 dec '25
Advertentienummer: m2347252193
Populaire zoektermen
schrijven voor de wetenschapwereld der wetenschapwetenschap van de zielwetenschap van de zielhet avontuur van mens en wetenschapwetenschap de grote ontdekkingenwereld der wetenschapteleac wetenschapwetenschap in beeldforensische wetenschapde vrolijke wetenschaphet avontuur van mens en wetenschapWetenschaperik van loo sauzen in Kookboekenleeuwarden in Tafels | Eettafelsberner sennen dwingeloo in Dieren en Toebehorenr&s in Zenders en Ontvangersjager in Aanhangers en Bagagewagensexage shimano in Fietsen | Racefietsenkoi almere in Vissen | Vijvervissenoude hoorn in Blaasinstrumenten | Hoornsjdm titane 2 in Brommobielen en Scootmobielenkreidler met eitank in Brommeronderdelen | Kreidlerspeelgoed tractor john deere in Speelgoed | Speelgoedvoertuigen