Groot dierenwoordenboek 9789086800094 Wim Daniëls

€ 19,15
Verzenden
10sinds 26 mar. '25, 07:48
Deel via
of

Kenmerken

AuteurWim Daniëls
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789086800094
Jaar (oorspr.)2006

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Groot dierenwoordenboek
Auteur: Wim Daniëls
ISBN: 9789086800094
Conditie: Beetje gebruikt

DIeren hebben een naam: hond, kat, dolfijn, varken, luipaard, bizon. Die namen kennen we wel. Maar weten we ook waar ze vandaan komen en wat hun eigenlijke betekenis is? Het Groot Dierenwoordenboek legt uit dat een luipaard niet zo heet omdat het een lui beest zou zijn. De namm komt van 'leopardus' (=leeuwpanter). De naam dolfijn betekent niet dat het dier 'fijn dol' (lekker gek) is. Nee, 'dolfijn' komt van het Griekse 'delphis,' dat de betekenis 'baarmoeder' heeft.

Met het groot dierenwoordenboek leer je veel over dierennamen en dierenwoorden, maar ook iets over andere bijzonderheden die met dieren te maken hebben. En het boek is niet alleen leerzaam maar ook nog vaak heel grappig, met bovendien prachtige dierentekeningen.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1512109643