Hobby Classis 430 TK (kinderkamer)

Gereserveerd
Ophalen
372964sinds 22 aug. '24, 21:59
Deel via
of

Kenmerken

AdverteerderParticulier
Aantal slaapplaatsentot en met 5
Gewicht leeg1000 - 1250 kg
IndelingTreinzit
MerkHobby
Bouwjaar1993
Opbouw lengte4 tot 5 meter
Type bedDwarsbed, Dwars-stapelbed
AccessoiresKachel, Koelkast, Luifel, Reservewiel, Ringverwarming, Stabilisator, Uitbouw voortent, Watertank vast, Fietsenrek

Beschrijving

Wij bieden onze unieke lichtgewicht caravan aan, een bijzondere kans voor liefhebbers. Deze caravan beschikt over een aparte kinderkamer met een schuifdeur, waar drie kinderen comfortabel kunnen slapen. We twijfelen nog of we afscheid willen nemen van ons geliefde caravannetje, maar bij serieuze interesse overwegen we het zeker.

De caravan staat gestald in de buurt van Zwolle (Berkum).

Wat maakt deze caravan speciaal:
- Inclusief voortent met stalen stokken en aparte Reda petluifel
- Voorzien van twee gasflessen (1 bijna leeg)
- Unieke, zelf ontwikkelde aluminium achterlichtbalk
- Reservewiel en goede banden (2021)
- Recente keuring (2021)

Het onderste tweepersoonsbed (120 cm breed) in de kinderkamer heeft nu een vaste, scharnierbare bodem. De originele onderdelen om dit om te bouwen tot een tafel en bankje zijn nog aanwezig. Originele gordijnen en zelfs de lampenkap zijn ook nog aanwezig.

De hangkledingkast is aangepast met planken, waardoor er vijf IKEA kledingopbergers inpassen, ideaal voor iedereen om zijn of haar spullen op te bergen. Daarnaast is er nog voldoende ruimte voor andere spullen.

Bij binnenkomst in de caravan vind je een handig rek-systeem aan de wand, met bakjes, haakjes, mandjes, knijpertjes en elastiekjes, perfect om losse spullen een plek te geven en de caravan een gezellige uitstraling te geven.

De meeste lampen in de caravan zijn LED, en ook het 12v-systeem werkt, zodat je tijdens de reis verlichting, koeling en water kunt gebruiken. De toilet-/wasruimte is ruim en comfortabel.

Minpunten:
Gezien de leeftijd van de caravan (ongeveer 30 jaar) zijn er enkele gebreken. In de achterste hoek, waar de wand en het achterpaneel samenkomen, was/is er een lekkage waardoor er een vochtplek is ontstaan. Deze is provisorisch van binnenuit hersteld, maar het blijft een zwakke plek. Door de buitenzijde goed waterdicht te maken, zou dit definitief hersteld kunnen worden.

Alle rolgordijnen werken nog, hoewel sommige onderdelen zijn afgebroken. Ze sluiten nu met aanvullend klittenband of tape.

Al met al is dit een charmante caravan die met liefde en aandacht nog prima geschikt is voor avontuurlijke trips door Europa of een paar seizoenen op een camping. Zoals gezegd, gaan we alleen tot verkoop over bij serieuze interesse. Als dat het geval is, halen we de caravan uit de stalling.

Stel gerust vragen of vraag om foto’s van ons gebruik van de caravan door de jaren heen, bijvoorbeeld met twee babyledikantjes in de kinderkamer.

We horen graag of we je interesse hebben gewekt!
Advertentienummer: m2149784382