Chateau Le Car 460 met voortent en luifel

€ 4.000,00
Ophalen
651sinds 21 mei. '25, 15:48
Deel via
of

Kenmerken

AdverteerderParticulier
Aantal slaapplaatsentot en met 4
Gewicht leeg500 - 750 kg
IndelingRondzit
Bouwjaar1989
Type bedDwarsbed
Opbouw lengte4 tot 5 meter
AccessoiresKachel, Kluisje, Koelkast, Luifel, Serviceluik, Voortentlamp, Disselslot, Fietsenrek

Beschrijving

Caravan is van 1989 en sinds 2017 in mijn bezit en ziet er mooi uit.

De kastjes in de caravan zijn opnieuw beplakt met een mooie lichte folie en de kussens zijn waar nodig vervangen en voorzien van nieuwe hoezen.
We hebben van de treinzit een vast 2-persoonsbed gemaakt met daarboven een stopcontact met 2 USB aansluitingen. Aan beide zijde van het bed is een rekje voor je GSM o.i.d.
Het is incl. het dekbed, 2 dekbedovertreksets en hoeslakens.
Onder het bed zijn 2 dichte kastruimtes met een kluisje, wasmolen met knijpers, luchtbedden e.d.

In de wasruimte vind je een wasbak met spiegelkast, een Porta Potti (met vloeistoffen) een tweetal (afwas)teiltjes en een los koelkistje.

Bij de spoelbak in de keuken is een vaste kraan met aansluiting voor rechtstreeks op de waterkraan van de camping maar ook de originele kraan is nog in werking.
Er is een vaste koelkast met klein vriesvakje en een driepits-gasfornuis aanwezig en een aantal pannen. Tevens blijven de borden, bestek, kopjes, bekers en een aantal glazen in de caravan staan.

In de rondzit is ook een stopcontact met 2 USB aansluitingen geplaatst.
Voor de koudere avonden is er een kachel aanwezig (ik heb deze nooit gebruikt dus weet niet of deze het doet).
In de voorraadkast staan nog een aantal benodigdheden die gebruikt kunnen worden op de camping zoals papieren bordjes, vliegenhoesjes e.d. 

In de ruimtes onder de rondzit liggen o.a. de voortent, stokken, luifel, voortent-accessoires zoals lampen, Senseo, waterkoker, afvalbak, krikje, buitenspeelgoed, lage kast en hogere kast, gordijnen, worteldoek en vloerkleed en stormbanden voor aan de voortent.
Tevens zijn er verduisterende gordijnen welke aan de buitenzijde rondom de ramen bevestigd worden met drukkers, dit houdt de warmte en het licht tegen waardoor het donker en koel is in de caravan.

Rond 2020/2021 is er een nieuw dakraam geplaatst en in 2023 zijn er nieuwe banden op de caravan gekomen en is de bekabeling vervangen.
In de disselbak is een dubbele gasaansluiting gemaakt (door gecertificeerde monteur) zodat je buiten de caravan een aansluiting hebt voor bijv. de skottelbraai of BBQ (beide niet inbegrepen).
Aan de voortent kant zijn onder de caravan extra stopcontacten aangebracht voor meer gemak in de voortent.
Achterop de caravan hangt een fietsendrager voor 2 fietsen.

De voortent loopt breed uit waardoor er zowel aan de voor- als achterkant 70 cm extra ruimte is waardoor bijv. een koelkast bijna achter de caravan komt te staan wat veel ruimte in de voortent bespaart.

Verder hebben we de caravan altijd in de stalling gehad, alleen de drie weken in de vakantie gaat hij uit de stalling. Eventueel is stallingsplek over te nemen.

Alles wat nu in de caravan zit, blijft bij de caravan.
Het is alles of niets!
Advertentienummer: m2270538332