Hobby caravan 460 UFE bouwjaar 2010
146030sinds 2 jul. '25, 17:32
€ 14.250,00
Ophalen
Kenmerken
AdverteerderParticulier
Aantal slaapplaatsentot en met 4
Gewicht leeg1000 - 1250 kg
IndelingRondzit
MerkHobby
Type bedLengtebed
Opbouw lengte4 tot 5 meter
AccessoiresHordeur, Kachel, Koelkast, Luifel, Reservewiel, Ringverwarming, Serviceluik, Mover, Watertank vast, Fietsenrek
Beschrijving
Hele mooie Hobby caravan met Frans bed. Caravan heeft een cassette luifel, een half automatische mover en een fietsenrek.
Vorige week zijn er nieuwe banden op gemonteerd en zijn de zitkussens van de rondzit opnieuw gevuld. Caravan is keurig onderhouden en vakantie klaar. Na 4 augustus beschikbaar.
Vorige week zijn er nieuwe banden op gemonteerd en zijn de zitkussens van de rondzit opnieuw gevuld. Caravan is keurig onderhouden en vakantie klaar. Na 4 augustus beschikbaar.
Advertentienummer: m2284923281
Populaire zoektermen
Caravanscaravan te koopgebruikte caravanskleine caravanmini caravancaravan in spanjecaravan te koop2 enkele bedden caravancaravan 500 tot 750 kgkip caravancaravan met queensbedteardrop caravancaravan te koopkleine caravan 500 tot 750 kgecologisch tuinieren in Hobby en Vrije tijdwarmtewisselaar in Vissen | Aquaria en Toebehorenkanarie brunssum in Vogels | Kanariesfiets nieuwe niedorp in Fietsen | Meisjescyrtocara moorii in Vissen | Aquariumvissengevilte schapenvachten in Woonaccessoires | Plaids en Woondekenschevrolet g20 onderdelen in Overige Auto-onderdelenhilversum in Knaagdierencoffee table in Tafels | Salontafelskrolsbergen in Verhuur