Kenmerken

Adverteerder
Bedrijf
Aantal slaapplaatsen
tot en met 4
Gewicht leeg
1000 - 1250 kg
Indeling
Rondzit
Bouwjaar
2007
Opbouw lengte
4 tot 5 meter
Type bed
Dwarsbed, Overige typen
Accessoires
Gascomfoor, Kachel, Koelkast, Luifel, Omvormer of Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbreker, Serviceluik, Stabilisator, Mover

Beschrijving

Modeljaar: 2007

Maten en gewichten

Leeggewicht: 1.070 kg.
Maximum toelaatbaar gewicht: 1.350 kg.
Laadvermogen: 280 kg.
Lengte: 667 cm.
Breedte: 230 cm.
Sta-hoogte: 195 cm.
Totale hoogte: 255 cm.


Slaapplaatsen

Aantal slaapplaatsen: 4


IndelingZit:

  • Rondzit

Keuken:

  • Middenkeuken

Bed:

  • Dwarsbed

Sanitair:

  • Midden-opstelling


Accessoires
  • Accu
  • Boiler
  • Buitenlamp
  • Caravanmover
  • Cassettetoilet
  • Combicassettes
  • Dakluik
  • Dakluik groot
  • Dakluik heki
  • Disselafdekking
  • Gascomfoor
  • Kachel
  • Koelkast
  • Lattenbodem
  • Luifel
  • Omvormer
  • Reservewiel
  • Ringverwarming
  • Schokbreker
  • Schoonwatertank (vast)
  • Serviceluik
  • Stabilisator
  • Toilet/Wasruimte
  • Voortent
  • Vriesvak
  • Winterisolatie


Toelichting

Het meenemen van al uw reisbagage in deze caravan, is geen enkel probleem. Het laadvermogen bedraagt namelijk 280 kilo. Doordat deze caravan is voorzien van een Enduro mover kunt u deze eenvoudig op iedere gewenste plek zetten. Uw vakantiebagage is via het handige serviceluik uitstekend bereikbaar.

De gezellige en handige rondzit waar de caravan over beschikt, kan ook dienen als slaapgelegenheid. De keuken is in het midden van de caravan gemonteerd. De boiler, die in de caravan is ingebouwd, voorziet u snel van warm water. De koelkast met vriescompartiment is ruim genoeg voor al uw etenswaren.

Twee personen vinden voldoende plaats in het ruime dwars geplaatste bed. Deze caravan beschikt over een badkamer. Hierin bevindt zich een wastafel en ingebouwd cassettetoilet.

Het interieur kan goed worden geventileerd dankzij het grote dakluik, dat ook voor extra lichtinval zorgt. Het luchtcirculatiesysteem zorgt daarbij voor een goede verdeling van de verwarmde lucht.

Deze toercaravan is voorzien van een gebruikte Dorema voortent. Door de stabilisatorkoppeling ligt deze caravan rustig en stabiel achter de auto.

Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek onze showroom. Wij staan u graag te woord.

Bel: 074-2773628
Mail: barry@jankrul.nl

Jan Krul Caravans
Wij zijn Jan Krul Caravans. Een hecht team met specialisten op het gebied van campers, caravans en alles op het gebied van kamperen. Wij zijn een BOVAG-bedrijf, kiest u voor ons dan kiest u voor zekerheid. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit, garantie en een uitstekende service.

Onderhoud
Voor een plezierige en veilige kampeervakantie is het van groot belang dat uw camper regelmatig wordt onderhouden. Dat kunt u met een gerust hart overlaten aan onze technische medewerkers. Ook voor schade, reparatie en inbouw van accessoires in uw camper staan zij voor u klaar.

Ondanks dat deze informatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kunnen er type- of schrijffouten voorkomen. Jan Krul Caravans BV is niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de verstrekte informatie, in welke vorm dan ook.

De kosten rijklaar maken omvatten:

• Volledige BOVAG opbouwcontrole
• Afleveringsbeurt
• Nieuwe APK
• Garantie

Verkrijgbaar bij

Jan Krul Caravans
Oldenzaalsestraat 583
7558PX Hengelo OV
Telefoon: +31 (0)74 277 36 28
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hengelo
211x bekeken
2x bewaard
Sinds 25 apr '26
Advertentienummer: m2392445674